Баляндраси 15.08

Дружина Черновецького просила Кільчицьку не казати йому про вагітність

29 грудня 2008, 10:23
Перший заступник столичного мера Ірена Реонольдівна Кільчицька розповіла, що іноді видає якісь звуки, а донька "годує" її через телевізор.

"Часто жартую, що я - найвідоміша мати-одиначка. Найвідоміша у нашій країні!" - сміється соратниця столичного голови і розповідає про свій робочий день:

"Починається він, як правило, о 8-ій ранку, а приходжу додому о 22-ій, буває, о 23-ій годині вечора. Це залежить від того, у яких телевізійних ефірах беру участь. А робочий тиждень не закінчується у п'ятницю".

Мати двох дітей, Кільчицька можливість працювати півдня і більше часу проводити з дітьми відкидає: "Коли на світ з'явилася Моніка, це ще можна було собі дозволити. Але Марк народився у такий період, коли брати відпустку або працювати півдня не можна".

Коли Ірена Реонольдівна вертається додому з роботи, її діти, буває, вже сплять. От і доводиться у спілкуванні з власними дітьми викручуватися.


"Найвідоміша мати-одиначка" Ірена Кільчицька

"Не завжди. Маля кожні три години прокидається для годування. Його вдається потискати навіть уночі. Можна сказати, що у Марка вільний графік. А щодо дочки... Прошу няньок не вкладати Моніку до мого приходу, щоб я могла її поцілувати", - розповідає мерська дама в інтерв‘ю газеті "Факты. События и люди".

"Якщо я виступаю увечері на якомусь телевізійному каналі, няньки "включають мене" і показують Моніці. Вона радіє, кричить: "Мама, мама!" Мені розповідали, що вона навіть давала мені в екран ложку з їжею, сік, яблучко, щоб я перекусила", - зворушує Кільчицька.

А коли стається, що Ірена не іде з дому дуже рано, а приходить настільки пізно, що Моніка вже спить, вона хитрить.

"Заходжу до неї у кімнату і починаю видавати якісь звуки, щоб вона нібито випадково прокинулася. Нянькам це внакладку, звичайно ж. Доводиться потім Моніку втихомирювати. Але я іноді не можу відмовити собі у задоволенні потискати дочку", - зізнається подруга дружини мера Києва Черновецького.

Моніка давала мамі в екран телевізора ложку з їжею, сік, яблучко, щоб Ірена перекусила

Інколи Ірена Реонольдівна встигає побути з дітьми й поза межами дому. Так, із Монікою вона вже ходила на дитячий день народження - їй захотілося самій подивитися реакцію доньки на клоунів, розваги аніматорів.

"...Ми з нею ходили в цирк. Таке було вперше. Їй дуже сподобалося. Вона не комплексує, не боїться людей - танцює під музику, сміється. Взагалі, радіє усьому, що бачить ", - розповідає Кільчицька.

За словами заступниці Черновецького, вона не боїться дитину з перших днів вводити у суспільство. "Моніка разом зі мною ходить у ресторани та на зустрічі з шести місяців. Я брала з собою її харчування, памперси. Мене не лякали ні протяги, ні галас", - зізнається вона.

"Зараз нянькам Марка кажу: не створюйте дитині тепличні умови, не вимикайте світло, не ходіть навшпиньках. Вікно у його кімнаті майже завжди відкрито. Його загартовують. Так само я чинила і з Монікою. Результатом задоволена. Вона у мене майже не хворіє. Не боїться натовпу... Вона не боїться людей, йде до усіх на руки", - хвалиться Ірена і додає:

Кільчицька: "Моніка разом зі мною ходить у ресторани та на зустрічі з шести місяців"

"До речі, і я, і Моніка дуже акуратні. Незважаючи на це, я не вимагаю постійно мити руки. Я дозволяю їй їсти яблука брудними руками, коли вона ходить по квартирі. Звісно, вдома у мене чисто. Але я не боюся, якщо дитина посидить на підлозі, потім цими ж руками візьме фрукт і буде його їсти. У цьому нічого страшного немає".

"Вона повинна бути "знайома" з мікробами, які є навколо нас. Я не закликаю не стежити за чистотою і не мити руки перед їжею, але й бути стерильними теж погано", - пояснює Кільчицька.

Окрім того, як поділилася знаменита матуся, її донька - вже маленька жіночка.

"Її не змусиш вдіти те, що їй не подобається. Вона буде кричати, що хоче зовсім інше, буде на це показувати. Не любить, коли їй роблять зачіски. У Моніки немає ревнощів до Марка. Навпаки, вона з інтересом спостерігає, що няньки роблять з ним, і всі рухи у точності повторює на своєму пупсі. Це виглядає дуже смішно", - розповідає Ірена Реонольдівна.

Кільчицька: бути стерильними погано

А вже у січні Кільчицька планує поставити дочку на лижі. Та й Марк вдома не залишиться.

"Поїду з обома дітьми. Няньки мені допоможуть. Хочу поставити Моніку на лижі. Їй вже буде два рочки. Можна починати кататися. А Марк, напевно, буде з нянькою на санчатах кататися", - сміється вона, відповідаючи на питання "Жизни как она есть".

Причому, у Карпатах Ірена відпочивати не любить. "Мені потрібні серйозніші гори. Я люблю екстрим. Тому поїду кататися за кордон", - додала вона.

Як розповіла мерська дама, вона вже давно почала посилено готуватися до святкування 2009-го року.

"Я буду відзначати його з сім‘єю, і так виходить, що з кожним роком моя сім‘я стає все більшою. Буду зустрічати Новий рік з Монікою та Марком", - посміхнулася соратниця Черновецького.

У січні Кільчицька планує поставити дворічну дочку на лижі

Вона також пообіцяла покласти подарунки для діток під ялинку. За її словами, своїх дітей вона засипає подарунками щодня.

"Правда, тримісячний Марк ще нічого не розуміє, тоді як Моніка просто світиться від щастя у такі хвилини. Для неї все подарунок: і бублик, і дзеркальце, і мій телефон, коли потрапляє до неї у руки", - каже Кільчицька.

А щодо третьої дитини, то Кільчицька зауважила: "Коли я казала про другу дитину, то жартувала. Але цей жарт швидко став правдою". Тож, можливо, коли під час прогулянки по пологовому Ірена обмовилася про третю дитину, то був жарт? Так чи інакше , але Аліна Айвазова на цей "жарт" вже відреагувала.

"Дружина мера Києва Леоніда Черновецького, почувши цю новину по телебаченню, перетелефонувала мені: "Навіть якщо ти справді збираєшся, не кажи про це Леоніду Михайловичу. Він засмутиться", - переказує наостанок Кільчицька.

І чому б Черновецькому засмучуватися - може, нарешті став би хрещеним батьком...

Фото "Факты. События и люди", "Фокус", "Публичные люди", "Бульвар Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів