24-річна донька Горової вийшла заміж у Лівані

1 вересня 2022, 14:00

Продюсерка Ірина Горова, яка нещодавно повернулася до України, ошелешила радісною новиною: її донька Наталія вийшла заміж. Батько обранця колишньої падчерки Потапа живе у Лівані, тож там вони й побралися.

Про це, а ще про виїзд за кордон під час війни та про плани на навчання сина, Андрія Ірина розказала в "ЖВЛ".

Зі слів Горової, рішення виїжджати з України вона прийняла через декілька днів після початку повномасштабного вторгнення росії.

 
Горова офіційно стала тещею
фото з instagram горової

"Над нашим будинком літали винищувачі, сподіваюся наші. Але тоді ми нічого не розуміли, гвинтокрили були, вибухи. Коли підірвали нафтобазу в Глевасі, а це дуже поряд, і я побачила цей вибух, це був переломний момент. Я зрозуміла, що це дуже поряд, що я повинна щось зробити і вивезти батьків. Я за дві години зібралася, і ми поїхали. Мене накрило так, що я не знала, що мені робити. Я розуміла, що в мене їде дах. Не могла зібрати себе до тями. Тижні на 2-3 мене вирубило зовсім", - пригадала вона.

Наталія на момент, коли почалася війна, перебувала з коханим на відпочинку в Грузії. Звідти вони поїхали до Лівану, де одружилися.

"Вона мені з Лівану присилає фотографію з обручкою і каже: "Мама, я така щаслива". Добре, коли під час війни такі душевні ситуації трапляються. Її чоловіка батько з Лівану, і їх розписував мула. Вони одружені по цій вірі, але вона не приймала цю віру. Це повага для батьків. Ми вирішили, що вони тут обвінчаються за нашими традиціями, коли приїдуть, а потім вже буде весілля. Для батька було важливо, щоб вони під богом були", - пояснила Горова.

 
Свого обранця Наталія в Instagram поки не світить

А от ставати бабусею Іра поки не готова. Тим більше, що зараз 44-річня продюсерка влаштовує власне особисте життя.

"Я в тих стосунках, які для мене найкрутіші в моєму житті. Я відчуваю себе дуже вільною і щасливою, і наповненою", - похвалилася вона.

Горова зізналася, що її співпраця з Потапом зараз "трошки ускладнена", оскільки вони перебувають у різних країнах. Їхній син поки теж залишиться за кордоном. Восени Андрій розпочне навчання в одній із європейських шкіл.

 
Андрій уже приїздив до України, але навчатиметься за кордоном

"Для мене це не тому, що щось не так в Україні чи війна. Я хочу, щоб в цьому віці він відчув зміни і вихід з рамок комфорту. Коли комфортно — розвиток зменшується. Мені здається, це буде класний досвід, тому що школа тільки англійською, там навчаються іноземці і українці. Це буде збільшення світогляду", - поділилася вона.

Нагадаємо, Настя Каменських пояснила, чому її чоловік поки не повертається до України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Різні жінки і різні погляди на світ": Потап розповів, які стосунки в Каменських та Горової

Дочка Горової похвалилася новим тату між грудей. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів