"Різні жінки і різні погляди на світ": Потап розповів, які стосунки в Каменських та Горової

16 вересня 2021, 15:00

Репер Олексій Потапенко не хотів би, щоби його дружини, колишня та чинна дружили між собою. Його цілком влаштовують стсунки, які є зараз між Іриною Горовою та Настею Каменських.

Які вони, артист розповів "КП в Украине".

 
Потап офіційно розлучився з Горовою в 2014-му році, а в 2017-му побрався з Каменських

"Мене влаштовує їхнє спілкування між собою. Мені здається, якщо перша дружина дружитиме з моєю нинішньою дружиною, це не дуже правильно. Повинні бути точно не "воєнні дії", але не дружба", - поділився Потап.


"Це два різних періоди життя, дві різні системи стосунків, різні жінки та різні погляди на світ. Зараз їхні взаємини я би назвав дипломатичним паритетом", - заявив він.

 
Ірина і Настя - не подружки

Що стосується спільного сина Потапа та Горової, Андрія, то артист запевнив, що бере активну участь у житті хлопця - і навіть присутній у батьківських чатах.

"У попередній школі, де навчався Андрій до 6-го класу, я знав директора, завучів, був знайомий із батьками. Зараз він навчається вже в іншій школі. Я був присутній на першому дзвонику та познайомився з учителями. Якщо будуть викликати, звісно, я приїздитиму в школу", - запевнив він.

 

"Мені цікаво брати участь у батьківських чатах. Я ж пишу пісні для людей, тому мені потрібно знати, чим живуть діти та їхні батьки", - пояснив репер.

Нагадаємо, Потапа та Горову свого часу дуже критикували в мережі через виховання Андрія. Інтернет-користувачів обурило фото хлопчика, якому на той момент було 10, в оточенні сексі-кралечок та з написом "В смысле нет винишка?" на футболці.

Як відомо, 34-річна Настя не приховує, що вже хоче подарувати коханому дитину, і їй байдуже, хлопчик то буде або дівчинка.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Горова про стосунки сина з Каменських: Ми не одна велика родина

Потап згадав, як побував на пологах Горової і відтоді "бухає"

"Яка, в дупу, кар’єра, коли мова йде про родину": Потап зізнався, скількох дітей ще хоче

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів