"Вона в моєму серці": один із ексчоловіків Андерсон заповів їй $10 мільйонів

28 січня 2023, 11:30

Продюсер Джон Пітерс, який перебував у двотижневому шлюбі з американською секс-бомбою Памелою Андерсон, вирішив зробити для неї щедрий подарунок після своєї смерті.

За словами чоловіка, у своєму заповіті він залишив зірці $10 мільйонів, попри їхній короткий роман.

"Я завжди буду любити Памелу, вона в моєму серці", - прокоментував він для Variety.

 

"Насправді, я залишив для неї $10 мільйонів. Вона навіть не знає про це. Ніхто не знає про це. Я кажу вам про це вперше. Мабуть, я не повинен був це казати. Але це для неї, неважливо, потрібно це їй або ні", - зазначив Джон.

 

Як відомо, колишній перукар Пітерс та Андерсон познайомилися в 1980-х у маєтку Playboy. Відразу після знайомства продюсер почав робити для Андерсон коштовні подарунки.

Свого часу продюсер навіть подарував коханій кабріолет Mercedes 420SL.

Нагадаємо, після чотирьох невдалих шлюбів зірка вагалася, чи варто знову випробовувати долю, все-таки наважилася. У січні 2020-го пара таки зіграла весілля в Малібу.

А вже за два тижні Пітер покинув ексдружину у текстовому повідомленні.

Як відомо, Памела Андерсон була заміжня за Томмі Лі (він "подарував" їй двох синів та гепатит С), Кідом Роком та - двічі - за Ріком Саломоном. Не так давно зірка вирвалася з токсичних стосунків із футболістом Аділем Рамі, а згодом розлучилася і зі своїм охоронцем Деном Хейхьорстом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Памела Андерсон пояснила, як не стати жертвою харасменту

Памела Андерсон: Порно - це для лузерів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів