"Почуття є": Пенетьєр натякнула на возз'єднання з ексом, який її лупцював

5 квітня 2023, 14:45

Американська акторка Хейден Пенетьєр знову впустила у своє життя ексбойфренда Браяна Хікерсона, якого декілька років тому посадили до в'язниці за насильство, скоєне по відношенню до неї.

33-річна колишня наречена Володимира Кличка досі до Браяна небайдужа.

 
Хейден і Браян на початку березня разом відвідали захід у пам'ять про акторчиного брата, який раптово помер у віці 28 років
фото getty images

Браян засвітився у помешканні акторки, коли вона давала інтерв'ю для New York Times. Поки Пенетьєр розмовляла з журналістами, молодик пилососив хату та кидав баскетбольного м'яча у кільце. Хейден зверталася до нього "малий".


"Почуття є, так", - відповіла зірка на запитання, чи вони з Браяном знову разом.

Актриса наголосила, що не виправдовує екса.

"Він знає, що заслужив те, що з ним сталося", - зазначила вона, маючи на увазі ув'язнення Браяна.

 
Пенетьєр дала бойфрендові другий черговий шанс?
фото getty images

Як висловилася Пенетьєр, умовою для їхніх стосунків стало те, що чоловік, у якого, як і в неї, були проблеми з алкоголем, продовжить рухатися до одужання. Вона усвідомлює, як може бути сприйняте людьми її рішення і надалі спілкуватися з Хікерсоном.

"Я нічого з цього не зробила, не подумавши", - запевнила Хейден.

Нагадаємо, Хікерсон не лише бив, а і кусав свою зіркову подругу, але в 2019-му році, попри те, що поліція мала докази, Пенетьєр не стала свідчити в суді. Наступного року, після чергового побиття, вона все ж доклала зусиль, щоби кривдника посадили. Але після його виходу з буцегарні голуб'ят стали знову помічати разом.

Як відомо, Хейден передала Володимирові Кличку право повної опіки над їхньою дочкою Каєю Євдокією. Зі слів акторки, на той момент вона сподівалася, що коли вирішить свої проблеми, то дівчинка приїздитиме до неї і вони проводитимуть час разом, але цього не сталося. Зараз Пенетьєр переконана: дитина травмована через розлуку з нею.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Моя впевненість повернулася": Пенетьєр зробила операцію зі зменшення грудей

Екснаречена Кличка в хижому міні відсвяткувала 33-річчя без алкоголю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів