Гросу про першого чоловіка: Виліз на шию, принижував, подаровані на весілля гроші профукав

30 квітня, 13:30

Співачка та акторка Аліна Гросу, яка останніми днями відверто ділилася зі своєю аудиторією болем і розчаруваннями, яких зазнала у своїх минулих стосунках, пригадала і першого чоловіка, Олександра Комкова.

У коментарях до TikTok-відео, в яких зірці порадили в майбутньому обирати хлопців не творчих професій, 28-річна Аліна на прикладі свого екса пояснила, чому це не панацея.

Аліна та її чоловік №1 Олександр Комков

Аліна та її чоловік №1 Олександр Комков

Фото з соцмереж

"Перший чоловік був звичайний, з хорошої сім'ї, але вони всі статки розгубили, мені дістався голий-босий із надією на те що стане бізнесменом. Сів на шию, жив за мої гроші, потім в кінці журналістам сказав, що великі гроші в мене вклав. Видно, на початку стосунків в чашку кави", - поділилася вона.


Мала артистка, що відповісти, і на пораду звертати увагу не на мажорів із подарунками, а на простих парубків, які не розпещені та мають цінності.

"Вибачте, але я вже доросла до того віку, щоб не шукати раю в шалаші. Бо і без чоловіків маю все, мені потрібна рівна мені людина, яка не буде самозатверджуватися за мій рахунок", - заявила Гросу.

"Ну так перший простий був, і що? Цінності були такі: виліз на шию, принижував, всі гроші, що подарували на весілля, тягав постійно з сейфу і сам кудись профукав їх. Сказав, що його бісить ставлення моїх батьків до нього. Що він по типу "не дотягує". Бо ні освіти, ні роботи врешті-решт постійної не було", - пригадала вона.

А на підбадьорюючий жарт, мовляв, "то був кінь, а принц ще їде", Аліна відповіла так:

"Я стільки коней вже зустріла, такий екіпаж, що то точно, мабуть, карета з королем мала б приїхати", - зазначила артистка.

Цікаво, що Гросу, яка нещодавно підтвердила, що вийшла заміж удруге, не сказала чогось на кшталт того, що її принц до неї нарешті доїхав. Як відомо, особу свого обранця зірка тримає в секреті.

Нагадаємо, за Комкова Гросу вийшла заміж у червні 2019-го. Пишне весілля в Італії, на якому гуляли Павло Зібров, Ірина Білик, Дмитро Коляденко та Віталій Козловський, обійшлося батькам нареченої в 100 тисяч доларів. А вже у грудні того ж року Олександр запропонував дружині пожити нарізно.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів