"Мудаколонка або як спіймати зрадника": Гросу здивувала зізнанням про невдалі стосунки з відомим актором

29 квітня, 12:00

Співачка Аліна Гросу вирішила привідкрити перед шанувальниками сторінку свого особистого життя, про яку вони раніше не здогадувалися. 28-річна артистка зізналася, що мала стосунки з відомим актором, який її зраджував.

Імені цього чоловіка Аліна не розкрила, умовно у своїй розповіді позначивши його "Андрій". Співачка розповіла, що цей роман мав місце між її першим та другим шлюбом - і цим самим нарешті підтвердила, що таки вийшла заміж удруге.

Аліна відверто розказала про пережиті нею зради

Аліна відверто розказала про пережиті нею зради

"Рубрика "мудаколонка або як спіймати зрадника". Я, скоріше за все, дуже сильно пошкодую, що розповідаю це. Але я дуже хочу підтримати зараз тих дівчат, у яких траплялися зради в житті. Бо з багатьма це було. Тому я хочу розповісти цю історію. А ще для тих дівчат, які зараз у стосунках зі зрадником, але не відчувають цього, не розуміють, або відчувають, але не хочуть вірити", - пояснила Гросу в Insta-сторіс.


"Так сталося, що моя історія почалася між моїм першим шлюбом і другим шлюбом. Ви ніколи не чули, що я була в стосунках із цією людиною, Інтернет про це не знає. Але це також дуже публічна людина і це актор. Це не те, про що ви подумали!", - заінтригувала Аліна, адже справді перше, що спадає на думку, це те, що вона мала на увазі свого ексхлопця, російського актора Романа Полянського.

Зі слів Аліни, її стосунки з "Андрієм" тривали близько року. Вони почалися невдовзі після її розставання з першим чоловіком, Олександром Комковим.

Як то кажуть, нічого не зрозуміло, але страшенно цікаво

Як то кажуть, нічого не зрозуміло, але страшенно цікаво

"Коли мені мій перший чоловік запропонував пожити окремо, я переїхала і жила десь собі три тижні страждаючи, лиючи сльози, очікуючи, що, можливо, мій колишній чоловік одумається, ми, можливо, ще зійдемся... І я почала зніматися в одній картині, де також знімалася ще одна людина, будемо його називати "Андрій", - поділилася вона.

Новий знайомий одразу став приділяти Гросу багато уваги та робити багато кроків для того, щоби в них були стосунки.

"Починаючи з того, що приносив якісь подарунки на знімальний майданчик, дізнався, де, в якому районі я живу, і зняв квартиру поряд. Чесно, в нас ще не було нічого. Тобто він дуже сильно показував своє ставлення. В якийсь момент я зламалася", - визнала вона.

Як пригадала Аліна, вони з "Андрієм" майже весь свій вільний час проводили разом. Через якийсь час пара з'їхалася.

Чого ми ще не знаємо про потайну Аліну?

Чого ми ще не знаємо про потайну Аліну?

"Все робив для того, щоби я відчувала себе потрібною, "це любов". І ми були прям нерозлийвода", - зазначила вона.

Зі слів Гросу, чим надовше "Андрій" їхав у відрядження, тим більші та дорожчі робив їй подарунки. Тим часом вона, переглядаючи в мережі відео з його знімального майданчика, яким ділилися колеги, стала помічати щось, що її бентежило.

"Я побачила, що в цьому відрядженні в нього близькі досить спілкування з дівчатами, ну тобто там фотографії не "взасос", але дуже близькі, щось мені це не дуже подобалося. Але мені було соромно йому казати - боже, я ж не така крейзі, щоби бачити зраду у всьому, тим більше, хороші стосунки, людина дійсно віддає мені весь свій вільний час, відноситься як не знаю до кого, я такого ніколи не відчувала", - зізналася вона.

Як згодом з'ясувалося, інтуїція не підвела Гросу, і "перша секс-зрада" в той період таки мала місце.

Співачка стверджує, що про ці її стосунки досі Інтернет не знав

Співачка стверджує, що про ці її стосунки досі Інтернет не знав

Наступний інцидент, котрий напружив співачку, відбувся на зйомках у Європі, де вона була разом зі своїм бойфрендом. Партнерка, акторка не з України, фліртувала з "Андрієм" на очах у Аліни.

"Маленького зросту, сука рідкісна", - так описала ту жінку Гросу, додавши, що ідеться про відому актрису.

"Під час зміни ця дівчиночка, ця жіночка підходить до нього і каже: "Застібни мені плаття", - із обуренням пригадала Аліна.

Наскільки стало відомо зірці потім, із цією актрисою в її екса теж дещо було.

То хто ж цей облудник Андрій?

То хто ж цей облудник "Андрій"?

Як розказала Гросу, в той період вона "відчувала себе сталкером", адже всередині її постійно було відчуття, що щось не так. На її думку, тривожним дзвіночком мали би стати навіть надто щедрі подарунки від "Андрія".

Гросу тривожила поведінка коханого. Наприклад, те, що він приховував від неї буцімто звичайний похід із колегами в караоке...

Гросу тривожила поведінка коханого. Наприклад, те, що він приховував від неї буцімто звичайний похід із колегами в караоке...

"Напевно, коли чоловік тобі багато чого дарує, надто сильно, це має наводити на якусь думку. Це відкуплення від своїх вчинків. Тобто так він не відчуває себе поганою людиною", - припустила вона.

Доводячи серйозність намірів, "Андрій" наполіг на знайомстві з її батьками. А потім знову зрадив.

"Далі він робить мені пропозицію, дуже гарну, рифмовану, все зашибісь, дуже швидко все, кохання, тому подібне...", - розповіла Аліна.

Співачка пообіцяла продовжити свою розповідь.

Нагадаємо, Комков і Гросу розійшлися восени 2019-го року, через лічені місяці після пишного весілля. Як потім розказувала Аліна, прийти зрештою до тями їй допоміг Роман Полянський, із яким вони вознайомилися на зйомках кліпу "Дико любила Вову" та довгий час були друзями. Про те, що вони пара, Аліна вперше оголосила навесні 2021-го.

Аліна з Романом Полянським улітку 2021-го

Аліна з Романом Полянським улітку 2021-го

Як відомо, до одруження та спільного життя справа не дійшла. Після початку повномасштабної війни Роман не став публічно висловлювати своєї позиції, хоча вона, зі слів Павла Зіброва, була дуже проукраїнською, та обрав жити і працювати у Москві. На початку 2023-го року Гросу назвала стосунки з Полянським помилкою, яка вже в минулому.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів