Син Повалій видав наратив про "8 років", заявивши, що росіяни "не просто так прийшли" до України з війною

13 червня, 11:30
Таїсія Повалій та її єдиний син Денис

Син одіозної співачки Таїсії Повалій, який після 24-го лютого 2022-го якийсь час лишався у Росії, а потім перебрався до Іспанії, продовжує звідти пильно слідкувати за подіями в Україні.

40-річний Денис, який називає себе пацифістом, регулярно ділиться своїми думками у Instagram. Так, останніми днями чоловікові відгукнулися дві новини: про бійку між працівниками ТЦК та швидкої допомоги в Одесі (її Повалій узяв із російського сайту Meduza) та смерть військовослужбовиці Шури "Ялти" Рязанцевої.

Син Таїсії Повалій Денис

"Пацифіст" Денис уже понад 2 роки мешкає з дружиною і сином в Іспанії


"От людина пішла на ризик за власним бажанням і загинула. А якщо у людей нема таких переконань. Чи справедливо гнати їх на фронт?", - запитав Денис, який десь уже понад рік як веде свій блог переважно українською.

Син Повалій прокоментував бійку ТЦК та медиків швидкої

Син Повалій дуже переймається новинами з України

Син Повалій висловився про смерть Шури Рязанцевої

Далі Денис спробував донести до своєї аудиторії один із улюблених меседжів російської пропаганди: про "8 років", якими Україна буцімто сама спровокувала повномасштабне вторгнення Росії.

"Люди, ми ж не заставляємо веганів споживати м'ясо! Навіть подружній обов'язок можна не виконувати", - погуморив Повалій.

"Чим таким людина завинила державі, що має не лише вмирати за неї, а ще й вбивати? Тільки не треба про "придут насиловать ваших женщин" - не на рівному місці ж прийшли. А після 8 років АТО...", - прозоро натякнув Денис.

Денис Повалій повторив меседж роспропаганди про 8 років

Нагадаємо, свого часу Повалій пояснював, чому після того, як "почалась СВО", він усе одно продовжував співати на пропагандистському росТБ. А ще він закликав не бажати російським окупантам смерті, а натомість молитися про мир.

Як відомо, 59-річна Таїсія Повалій, яка вже встигла отримати російський паспорт та напнути на свій балет кокошники, свою позицію висловлює більш ніж однозначно. Зокрема вона переконана, що Україна "зомбована", а Володимир Путін "рятує світ від нацизму".


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів