Дружина Януковича стимулюватиме народження онуків?

10 листопада 2010, 10:51

У вівторок Донецьку вкотре пощастило. На відміну від Києва це місто бачить дружину президента Віктора Януковича набагато частіше.

9-го листопада Людмила Олександрівна взяла участь у презентації культосвітнього проекту "Захід - Схід" у Донецькому національному театрі опери і балету імені Солов‘яненка.

До парадного під'їзду театру перша леді під'їхала в автомобілі, на якому її вже бачили, з невеликим портретом благовірного на лобовому склі.

Людмила Янукович побувала на презентації проекту, що проходить під її патронатом

Людмила Олександрівна не соромилася фото- і відеокамер. Усім своїм виглядом жінка показувала, що перебувала була у гуморі, пише "Остров".


Президентську дружину традиційно зустрів художній керівник театру Вадим Писарєв.

Перша леді була у гуморі і ділилася подробицями дружби сім'ями

Також до закладу прибула делегація на чолі з головою Івано-Франківської облдержадміністрації Михайлом Вишиванюком. Людмила Олександрівна привітала зі сцени гостей з Івано-Франківська.

Також Янукович зізналася, що любить бувати у цьому місті, тому що "там чисто і затишно" і тому що "Івано-Франківською областю керує Михайло Вишиванюк, з яким родина Януковичів дружить з 1997 року", тобто з моменту їхнього вінчання.

Людмила Олександрівна зізналася у любові до Івано-Франківська

"Правда, родина Вишиванюків випередила родину Януковичів за кількістю онуків", - зауважила Янукович з посмішкою.

"У Михайла Васильовича п'ятеро онуків, а в нас тільки троє. Так що доведеться наздоганяти", - додала вона.

На сцені Янукович сказала: "Головне - любити, сподіватися і прощати" - і просльозилася

Хто знає, чи не було це натяком на чергове поповнення у родині Януковичів. Нагадаємо, у президентського подружжя двоє синів: Олександр та Віктор.

Причому у сім‘ї Олександра підростає двоє дітлахів. А Віктор, який одружився торік 1-го серпня, виховує з дружиною Олею сина Іллю. Найменший онук Януковичів народився 30-го січня 2010-го.

Фото "Острова"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів