Корольова в романтичному кліпі показала свої сльози і спис Тарзана. ВІДЕО

11 січня 2021, 12:19

Співачка Наташа Корольова та її чоловік Тарзан, він же Сергій Глушко, продовжують переконувати скептиків у тому, що зрада 50-річного стриптизера не лише не зруйнувала, а і зміцнила їхній шлюб.

Артистка випустила кліп на пісню "Гори Гори", до якого увійшли кадри з їхніх африканських пригод у рамках телевізійного реалітішоу.

 
Цікаво, коли на Тарзана не націлені камери, він продовжує автоматично втягувати живіт?

Глядачі можуть побачити сльози Наташі в обіймах коханого, брутальність напівголого Тарзана зі списом та їхній обмін обітницями в присутності членів племені.

 
Наташа Корольова представила дуже особистий кліп про те, як вони з чоловіком пережили кризу

Як зазначила Корольова в Instagram, автор пісні "дуже тонко відчув усі відтінки їхнього з Сергієм непростого періоду в житті".

 
Щоби перезавантажити свої стосунки, пара гайнула до Африки

"Ми - оптимісти, тому і лейтмотив пісні - оптимістичний, такий, що помагає разом іти вперед, зігрівати одне одного вогнем кохання, іноді обпікатися, а іноді - зцілювати", - поділилася артистка.

 
Голуб'ята остаточно помирилися

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, "мужик на 200%" Тарзан примудрився не лише скочити в гречку, а і привести двох дівуль у їхню з дружиною квартиру та стати героєм пікантного відео. Брудну білизну подружжя добряче пополоскали ЗМІ. Сама ж Наташа вчинок чоловіка зрадою не вважає.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Корольова про кризу середнього віку: Чоловікам простіше - на лівачок сходив і ніби виправив ситуацію

"Важливо завжди залишатися жінкою": Корольова оголила декольте та стегна в сексі-фотосесії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів