Машу Єфросиніну охопив чернечий настрій

Середа, 24 березня 2010, 14:08

Телеведуча Маша Єфросиніна останні пару років може похвалитися не лише своїми теле- і кіно-досягненнями, але й сестрою.

Відтоді, як Ліза Єфросиніна засвітилася у товаристві сина Андрія Ющенка, у Марії явно побільшало шанувальників. Тепер Маші не дають проходу не лише заради неї самої, а й через її сестру, дружину сина екс-президента. Причому Маша не втомлюється відповідати і на питання стосовно своєї VIP-сестри.

Цього разу Марія розповіла про її з Лізою чудовий смак, як всю зиму проходила у халаті та чому купила "чернечу" сукню.

Як розповіла Марія в інтерв‘ю Інтернет-глянцю "E-mоtion", вона з сестрою Єлізаветою ніколи не сперечалася через поділ одягу між собою: "Її дитинство прийшлося на мою юність. Їй було 10, а мені 16, тому про поділ не йшлося".

У сімействі Єфросиніних взагалі були свої гардеробні правила. Скажімо, мамині речі Маша ніколи не носила.

"Ні, у нас у сім‘ї не прийнято мінятися речами. Я навіть у подруг ніколи нічого не брала", - запевнила акторка і телеведуча.

Маша з сестрою не мали проблем через одяг. Та й зараз не мають 

"Нам із сестрою дістався від мами прекрасний смак, у тому числі й в одязі", - додала скромно Марія.

Як розповіла відома теледіва, її маленька дочка Нана завжди прислухається до Машиної думки:

"Я у неї абсолютний, стовідсотковий авторитет і мене це дуже тішить. Вона завжди з таким придихом запитує, що ми сьогодні одягнемо".

"Але я вдягаю її не вульгарно і не низькопробно, як деякі. "Надягну все краще відразу і бант прикріплю я до лоба" - у нас такого немає зовсім", - зауважила свідома матуся.

Нана вдягає все те, що скаже мама 

До речі, удома Маша особливо не вимудряється.

"Вдома я ходжу у футболці і штанях. Іноді в приголомшливому халаті, подарунку моєї куми, до речі, професійної моделі. Вона подарувала мені його на день народження. От я в ньому проходила майже всю зиму", - поділилася Єфросиніна.

А на питання, хто ж її улюблений український дизайнер, Маша, сміючись, відповіла так:

"У мене у категорії "улюблений" зовсім інші субстанції, я взагалі люблю надягати ті речі, які мені подобаються. Можу дозволити собі не дивитися на бренд. Не будемо зараз розбирати мене по частинках, що у мене від кого, але я за будь-які прояви індивідуальності".

"...Я за будь-які прояви індивідуальності"

А нині у житті Єфросиніної панують чернечі настрої. Адже на минулому "Українському Тижні Моди" Марія купила сукню саме в цьому дусі.

"Я купила чорну сукню з подіуму UFW у дизайнера Іри Каравай. Це чорна чернеча довга та проста сукня. Я от зрозуміла, що саме такі прості речі - це те, що мені зараз потрібно. Чорна сукня і біла сукня - це стан моєї душі", - резюмувала Маша.

Здебільшого скупається дружина бізнесмена Тимура Хромаєва закордоном.

"Ви знаєте, так виходить, що шопінг у мене найчастіше проходить тільки за кордоном. Тут я майже не ходжу по магазинах. Тут я переважно шию одяг, в основному це щось сценічне для роботи, а скуповуюся у Парижі під час відпочинку", - розповіла любителька "Chanel".

Єфросиніна купила якусь із цих суконь Ірини Каравай? 

Наразі Марія, як вона каже, працює зі стилістами "Фабрики зірок".

"Сукні їхнього виробництва, але за моїми ескізами. Я беру безпосередню участь у розробці своїх сценічних убрань. Адже я краще знаю, як себе одягти", - сміється вона.

На питання, чи не хотілося б їй створити свою колекцію, Єфросиніна-старша відрізала:

"Не люблю аматорства! Мені хочеться створити колекцію, просто тому, що хочеться, і все. Але якщо буде можливість і внутрішній порив для цього... Усі дії повинні бути виправдані. Я не люблю дурно витрачати час!"

"На сьогоднішній день живу так, щоб не було видно жодного мого недоліку. Я, на жаль, нічого не знаю про конструкції суконь, тому, якщо буде у мене така внутрішня необхідність, я це зроблю", - пообіцяла Маша.

Подружки Маші - депутатка Бережна та стиліст Навроцька - вже працювали над колекціями. Вона теж скоро збереться? 

А ще Маша зізналася, що ніколи не хотіла бути моделлю і зараз рада, що не має жодного відношення до модельного бізнесу.

І правда, вистачить на рідню Ющенків і однієї моделі.

Фото ТаблоID, "E-mоtion", "Комосомльської правди в Україні" та "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів