Марнотратка Мейхер не хоче продавати свою свободу чоловіку

26 листопада 2010, 13:42

Одна з найпостійніших солісток "ВІА Гри" Надія Мейхер зізналася у своїй марнотратності та бажанні народити. Співачка розповіла, що нещодавно збиралася кинути все і поїхати працювати офіціанткою у Штати, і взагалі, вона - за "движняк".

"У Москві я "поживаю". Боже збав мене тут жити, це зовсім не моє місто. Не можу сказати, що й Київ - моє, але Москва - винятково не моє", - відрізала Мейхер "Life Showbiz", коли її спитали, де нині живе співачка.

І хоча власного будинку у Наді немає, у неї є трикімнатна квартира у Києві.

"Там мій син, раз на тиждень я обов'язково туди їжджу. Якщо я не можу - він у Москву прилітає", - пояснює Надя. Нагадаємо, артистка виховує маленького школяра Ігоря.


Натомість відчуття дому зірка набути так і не змогла і поставила собі "діагноз": "Я давно вже зрозуміла, що я - абсолютний космополіт".

Мейхер поставила собі діагноз

"Я сумую за людиною, а не за місцем. Якби у мене у Києві нікого не було, то мене б особливо туди не тягло. Але я сумую за сином, за коханим чоловіком, за друзями..," - зізнається співачка, якій часто доводиться гастролювати з колективом і зніматися закордоном.

Як каже Надя, колись вона подумувала про те, аби мати свій маленький будиночок, де могла б влаштувати собі тихе сімейне щастя. Однак незабаром від цієї думки жінка відмовилася.

"Колись думала про це. Але в моєму випадку це самообман. Я то себе знаю. Якщо об'єктивно і без ілюзій, то я за движняк (сміється). Було б у мене дуже багато грошей, я б подорожувала постійно. Об'їздила б весь світ. Це моя мрія", - поділилася Мейхер.

Але наразі таке задоволення Надя Грановська собі дозволити не може - не по кишені. І багатий чоловік, як вважає красуня, - не вихід:

"Я не готова платити таку ціну. Я прагну кохати й бути коханою - по-справжньому. До того ж я людина незалежна, мене неможливо поневолити", - заявляє Мейхер.

Мейхер за движняк

Правда, як каже Надя, у її житті траплялися чоловіки, які хотіли її "поневолити".

"Не те що вони спеціально намагалися - просто майже все чоловіки такі, і нічого ти з цим не зробиш. Я пробувала, знаю (сміється). Людину, на жаль, змінити неможливо. Правда, зрозуміла я це у досить зрілому віці, коли вже одержала кілька разів "цеглиною по голові". Натомість зараз я навчена - тікаю відразу. Я дорожу своєю свободою, тому й заробляю, і буду заробляти сама", - запевнила Надя.

Мейхер свободу гаманцю з вушками продавати не хоче

"Єдина проблема - я страшенна марнотратниця", - обмовилася співачка.

Причому витрачається Надя здебільшого на одяг і хобі: "На шмотки. На фотоапаратуру. У мене Canon останньої моделі й чотири серйозні об'єктиви. Я витратила безліч грошей на професійні іграшки, та ані краплі не шкодую. Не можу передати словами, яке задоволення я отримую від фотографування".

"Ще люблю декор. Обожнюю вінтажні речі - тумбочки, полички, картинки всілякі. Заходжу в магазин - і скуповую все поспіль, не можу зупинитися", - зізналася вона.

Так само не змогла свого часу Надя встояти перед поверненням до групи "ВІА Гра". А надто, що з продюсером колективу вона уклала певну угоду:

"...Ми домовилися з Костянтином Меладзе, що я повернуся, натомість пізніше одержу повну підтримку мого сольного проекту, про який мрію давно. Такий от джентльменський change. Це не просто дівчинка психанула - і захотіла назад, це був усвідомлений мій вибір на користь майбутнього".

"Єдина проблема - я страшенна марнотратниця"

І хоч найближче майбутнє Мейхер точно пов'язує з нинішнім складом "ВІА Гри", вона має передчуття: за два-три роки у її житті все може змінитися. У будь-якому разі зміни однаково приведуть Надю на сцену. Хоча ще рік тому співачка була готова розпрощатися і з естрадою.

"Рік тому я не те що не хотіла виходити на сцену - прагла взагалі кардинально змінити своє життя. Була божевільна ідея виїхати з країни. В Америку... Щоб втекти від усього. Я хотіла знову стати звичайною людиною, яку ніхто не впізнає і не чіпатиме", - зізналася вона.

Мейхер навіть ладна була б розносити їжу клієнтам: "Господи, та офіціанткою б працювала!.. Не знаю, чи витримала б це на практиці, але в теорії була готова багато на що".

Втім, Надію манить і кіноіндустрія.

У Наді передчуття...

"У кіно я б хотіла спробувати. Були навіть якісь пропозиції, але зовсім не те, що мені цікаво", - пояснила вона.

"Кликали у серіал якийсь. Давно. Спершу по телефону казали про роль навченої досвідом жінки, психолога. Я відповіла: "Добре, намалюємо". Але коли прийшла на проби, виявилося, що маю зіграти стерво, яке ходить по трупах. А я не знаю, як це зробити", - сказала Надя.

За словами Мейхер, як показало життя - у ній стервозності зовсім немає. Натомість у співачки зародилося бажання знову стати мамою. Про це зірка нещодавно розповіла в інтерв‘ю "E-motion".

"Ви знаєте, я сама лише нещодавно нарешті усвідомила, що знову хочу дитину. Чомусь після народження Ігоря у мене не було бажання дарувати світу ще дітей. І от за вісім років таке бажання у мене з'явилося знову", - поділилася вона.

Причому син Ігор, як каже Надя, вимагає братика. "Намагаюся пояснити йому, що тут замовити не можна", - сміється Мейхер.

Фото "Life Showbiz", "E-motion" та фото з офіційного сайту "ВІА Гри"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів