"Безмозкі ляльки": Кондратюк затаврував українських зірок, що "обслуговують агресора"

4 квітня 2022, 16:00

Продюсер Ігор Кондратюк вважає, що сенс будь-якого спілкування з росіянами перестав існувати ще в 2014-му році. Нема йому про що говорити й із тими українськими виконавцями, яким відтоді "не вистачило мізків" усвідомити, що вони стали помічниками агресора.

Що він думає про Ані Лорак, Світлану Лободу, Регіну Тодоренко, Таїсію Повалій та Maruv, Кондратюк розповів "Зірковому шляху".

 
фото пресслужби

"Я ні з ким (у росії) не спілкуюсь. Для мене ще з 2014 року росіяни – заручники путіна і свого непоганого життя, принаймні до початку війни. І судячи з того, що я читаю в мережі і в статтях – у них взагалі немає розуміння ситуації. Людей, які нас зрозуміли, можна перерахувати на пальцях двох рук. А ті, хто підтримують Україну, тим паче, якщо вони громадські діячі, змушені були виїхали з росії, бо це небезпечно", - зазначив продюсер.


На думку Ігоря, зірки українського походження, котрі продовжують жити і працювати в росії, зараз опинилися в "ганебній ситуації", тому відмовчуються, побоюючись, що їм "прилетить".

"Але при цьому вони обслуговують агресора, і це їх робить його помічниками. Наприклад, Регіна Тодоренко підносить патрони тим хлопцям, які стріляють в наших військових і мирних громадян. Може їй це хтось сказав, може хтось скаже. Бо сьогодні неможливо бути "поза політикою" – не той час!", - наголосив Кондратюк.

"У них не вистачило мізків після березня 2014 року зрозуміти, що виступи в Росії – це підтримка вбивства росіянами українців, тому нема про що говорити ні зі Свєтою, ні з Таєю, ні з Кароліною, ні з Maruv", - додав він.

 
Таїсія Повалій про війну нічичирк, зате її син Денис закликав молитися і благати про мир замість того, щоби ненавидіти росіян
ФОТО З INSTAGRAM ПОВАЛІЙ

"Вони обрали бік агресора. Їм хотілось грошей, їм хотілось показати, що вони розуміють більше ніж ми, українці, яких той агресор розстрілює, відбирає території… Це означає, що вони безмозкі ляльки. І все. Більше нічого не скажеш", - підсумував продюсер.

Нагадаємо, акторка Ольга Сумська, чия донька Антоніна Паперна живе у москві, запевнила, що та "всім серцем переживає за Україну", але мовчить через "тотальну залежність від обставин".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кортить світитися і дарувати любов": Тодоренко пожалілася психологу, як тривожиться через батьків у Одесі

Лободу виключили з "чорного списку" артистів, які підтримують війну або відмовчуються

Тепер офіційно: імені Лорак більше не буде на Алеї зірок у Чернівцях

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів