Лукаш чекає дівчинку, а Герман і Семенюк стали двійнятами

3 вересня 2008, 10:34
Перший день у Верховній Раді, схоже, стає початком кінця. Так, у вівторок голова парламенту Арсеній Яценюк покинув сесійну залу, відмовившись далі вести пленарне засідання.

Щоправда, до того спікер жартував, пив чайок і сміявся, наче Доктор Лівсі з "Острову Скарбів". Чому б і ні - стільки дам навколо, тому павичем тримаєшся, хочеш-не хочеш.

Обновили зачіски регіональна дама Ганна Герман та екс-голова прес-служби президента Ірина Геращенко. А соціалістка Валентина Семенюк, яка вже всюди відпочиває у своєму зеленому купальнику, зробила каре і знову підфарбувалася у білявку.

Слідом за бютівкою Наталею Королевською жінки Верховної Ради звернули на тропу сім‘ї. Так, до вже відверто і дуже вагітної 26-річної "НУНСівки" Лесі Оробець долучилася 31-річна регіоналка Олена Лукаш, відома читачам ТаблоIDа своїми "парканними пригодами".

Остання, як пише "Сегодня", вже на шостому місяці вагітності. Це, зокрема, видає розмір бюсту депутатки, який помітно побільшав за час літнього відпочинку.


"За підрахунками медиків народжувати їй у січні, УЗД показало, що у Лєни буде дівчинка", - повідомило джерело.

У таємниці тримається ім‘я батька дитини Лукаш. Відомо лише, що розписатися пара планує ще до пологів. А після народження маляти Лукаш вже відгуляє весілля наповну.

"Лєна завжди хотіла вийти заміж у сукні з корсетом і глибоким вирізом, а цікаве положення поки їй цього не дозволяє", - пояснює джерело.

У перший день роботи Ради зміни були помітні й у лавах НУ-НС. Ірина Геращенко стала ще світлішою, Ксенія Ляпіна, за її словами, схудла, і тільки Лілія Григорович залишилися при старому - її зачіска вічна
Наче двійнята, цього дня були дві провідні дами своїх партій - одна з Партії регіонів, друга - з Соціалістичної партії
Валентина Семенюк, елегантно розчепіривши пальчики, гортала вісник. Відпочинок у Туреччини пішов соціалістці на користь
А у Ганни Герман був такий вираз обличчя, наче вона повідомляла своїй перукарці: Слухай, Галю, я тут сьогодні найкрутіше виглядаю!"
Чоловіки парламенту явно скучили за своїми колегами у спідницях. Олександр Омельченко (праворуч) все не міг очей відірвати від... скажімо, ніг регіоналки
Окрім того, усі були такі галантні, такі галантні, принаймні із регіоналкою Іриною Бережною
А БЮТівка Наталя Королевська, мати двох дітей, могла собою пишатися - підсадила на свій сімейний "наркотик" кількох колег-депутаток
От скоро, зовсім скоро побачить світ дитинча 26-річної Лесі Оробець з НУ-НС
Білим і дуже вагітним "лебедем" випливала у вівторок і регіоналка Олена Лукаш
Лукаш вже на шостому місяці, але хто батько дитини - не зізнається. Схоже, екс-міністр з Надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич за неї радий
Кажуть, що Лукаш нагадала собі дитину і весілля ще півтора роки тому
А у той час як до прем'єра Юлії Тимошенко депутати, так би мовити, повернулися обличчям...
...до президента Віктора Ющенка Рада явно повернулася задом. На фото - Інна Богословська

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів