Блохіна начхала на "Телетріумф" із зеленими людиськами

3 грудня 2012, 21:19

В останній день листопада на сцені палацу "Україна" відбулася 12-а церемонія вручення премій "Телетріумф-2012".

І якщо раніше найкращі телевізійники вручали премії рівним, то цього року нагороди переможцям видавали людиська у зелених, червоних і синіх костюмах із кольоровим гримом на обличчях.

Як зазначає "Дуся", "з одного боку, було начебто якось весело і смішно, з іншого - нагородження переможців "головної телевізійної премії країни" стало схожим на фарс і цирк".

Інша проблема телепремії полягала у тому, що від церемонії віддавало нудотою. Людям у залі довелося витримати нагородження переможців у 52-х номінаціях.


Кажуть, від нудьги рятували хіба тільки виступи запрошених артистів: групи "Hard Kiss", вітчизняної Світлани Лободи і французької співачки Ізабель Жеффруа, більш відомої як ZAZ.

Ведучими церемонії стали відразу п'ять пар: Анастасія Даугуле і Олег Панюта, Руслан Сенічкін та Катерина Осадча, Ольга Фреймут та Павло Костіцин, Тала Калатай та Олексій Суханов, Ірина Блохіна та Олександр Денисов.

Як зауважує видання, більшість ведучих нормально впоралися зі своїм завданням. Відзначилися лише Фреймут і Костіцин. Ольга, оголошуючи людину, яка мала забирати нагороду, пару разів заплуталася, але швидко викрутилася: "Ой, перепрошую, я погано бачу". Фреймут з Костіциним настільки захопилися імпровізацією, що самі не могли стримати сміху.

Окрім того, відколола номер дочка Олега Блохіна Іріша. Оголошуючи переможця в номінації "Спеціальний репортаж" - програму "Гроші" - Блохіна двічі смачно чхнула. Благо, телетрансляція на той час вже закінчилася.

Телеведуча Тала Калатай вийшла на червону доріжку із відвертим декольте та з чоловіком-продюсером Андрієм Слободяном
Телеведуча Ольга Фреймут, яка отримала премію для програми "Ревізор" у номінації "Інформаційно-розважальна програма", вийшла ледь не в обіймах із колегою Арамом Мнацакановим
Голос і обличчя "Миколиної погоди" (праворуч)
Гендиректор Національної теле- та радіокомпанії України Єгор Бенкендорф

У номінації "Ведучий/ведуча розважальної програми" Катю Осадчу обставили Володимир Зеленський, Валерій Жидков, "Вечірній Київ" ("Студія Квартал-95")

Ведуча Оксана Соколова, нагадаємо, посіла 64-е місце у рейтингу найвпливовіших жінок України. Але на "Телетріумфі" її обійшла Мазур
Скандальний екс-продюсер Козловського Ігор Кондратюк
Олена Фроляк перемогла у номінації "Ведучий/ведуча інформаційної програми"

Голова ради директорів групи компаній Star Media Влад Ряшин став одним із переможців в номінації "Продюсер (продюсерська група) телевізійного фільму/серіалу"

Телеведучий Олексій Дурнєв клеїв дурня і кидався грошима
Травесті-діва Монро статуетку не отримала, але продемонструвала вбрання і... як не крути чоловічі ноги
Багатодітна телеведуча Марічка Падалко та її чоловік Єгор Соболєв, а позаду видно Руслана Сенічкіна
Телеведучий, а колись зірка "КВК" "Уездный город", Сергій Писаренко

Алла Мазур вийшла на доріжку із редактором Робертом Опалеником

Екс-майор Мельниченко вів за руцю свою неприборкану білявку Наталю Розинську. А охоронців парочки, схоже, Розіта вбирала сама - під колір своєї сукні
Дружина Валіда Арфуша промахнулася із сукнею і колготками
Телеведуча Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком та актриса Ірма Вітовська
Телеведуча Марія Манюк та прес-секретар Бориса Колеснікова Юрій Громницький
Медійник Сергій Созановський з молодшим поколінням
Керівник одного з телеканалів Олександр Богуцький з дочкою
Депутат Юрій Стець з дружиною Яною Конотоп
Телеведучий Анатолій Єрема (на другому плані лівіше)
Іріша Блохіна та Олександр Денисов
Олексій Дівєєв-Церковний
Цього року нагороди переможцям видавали людиська у зелених, червоних і синіх костюмах із кольоровим гримом на обличчях
Виглядало це отак. Алла Мазур отримала свою четверту статуетку - в номінації "Ведучий/ведуча інформаційно-аналітичної програми"

Євген Комаровський зі "Школи доктора Комаровського" обійшов Савіка Шустера та Андрія Кулікова в номінації "Ведучий/ведуча ток-шоу"

Актор Валерій Чигляєв та генпродюсер НТКУ Ілля Ноябрьов

Телеведучий Андрій Куліков (ліворуч)
Градуси Свєти Лободи трохи розворушили публіку
Але найгарячіше зустріли французьку співачку ZAZ

А перед тим як нагородити переможця в номінації "Актор телевізійного фільму/серіалу (виконавця чоловічої ролі)" ведучі запропонували згадати всіх, хто пішов з життя у 2012-му році. А це: Андрій Бенкендорф, Марина Голуб, Ілля Олейніков, Богдан Ступка та інші...

Богдан Сильвестрович і отримав нагороду у цій номінації - посмертно. На сцену викликали його сина Остапа Ступку, але актора у залі не виявилося.

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів