KAZKA відмовилася їхати на цьогорічне Євробачення

27 лютого 2019, 10:59

Гурт KAZKA заявив, що не представлятиме Україну на цьогорічному Євробаченні.

Колектив відмовився від такої пропозиції Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ), про що зробив заяву у Instagram

View this post on Instagram

Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. У той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсi в наступному році, якщо нас оберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших концертах всiм свiтом.

A post shared by KAZKA (@kazka.band) on Feb 27, 2019 at 12:49am PST

До слова, ще до оголошення KAZKA про своє рішення членкиня правління НСТУ Олександра Кольцова назвала ситуацію навколо цьогорічного Нацвідбору "кризою" і припустила, що від України може взагалі не поїхати ніхто.

Про це вона сказала в ефірі "Громадського".


"...Мені здається, зараз, в цій ситуації — це криза, на яку немає однозначної відповіді, правильної, тому що суспільство розділене", — зазначила Кольцова.

На запитання ж, що представником України може бути KAZKA, а може бути ніхто, Кольцова відповіла: "Це може бути ніхто".

Дивіться ВІДЕО, як KAZKA могла би виступити на Євробаченні (але ні).

Нагадаємо, у фіналі Нацвідбору Maruv отримала в сумі 11 балів, а Freedom Jazz - 10. KAZKA ж отримала три бали від журі і п'ять - від глядачів.

Як відомо, наступного ж дня Maruv, навколо чиїх запланованих концертів у Росії в Інтернеті стали точитися запеклі баталії, заявила, що її намагаються змусити відмовитися від участі в Євробаченні. Договір із НСТУ артистка зрештою так і не підписала. Freedom Jazz їхати на конкурс замість неї також відмовилися.

Фото з Instagram, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів