Сестра Меган Маркл випустила скандальну книгу спогадів про "принцесу-нахабу"

4 лютого 2021, 15:31

Старша сестра герцогині Меган Маркл по батькові, Саманта, як і обіцяла, випустила книгу спогадів про дружину принца Гаррі.

Вона має промовисту назву "Щоденник сестри принцеси-нахаби: мемуари, частина перша". Друга частина, її жіночка пише зараз, зватиметься "У тіні герцогині".

Саманта, старша за Меган на 17 років, оповідає у своєму творінні "всю правду" про дитинство майбутньої членкині королівської родини.

Як стало відомо The Daily Mail, уперше дізнавшись про книгу, Меган розплакалася, її аж "вивертало".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

"Наші життя не завжди були легкі, і ніхто не досконалий. Ми сміялися, погоджувалися, не погоджувалися та пробачали одне одному, саме це робить родини такими особливими", - так пише Саманта про сім'ю, де виросли вона, її брат та сестра.

Тому жінку сильно образили слова принца Гаррі, який в одному з інтерв'ю сказав, буцімто його королівська рідня для Меган стали "сім'єю, якої вона ніколи не мала".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Як пригадує Саманта, маленькою Меган була справжньою "квіточкою", "змішаної раси, вродлива, кольору персика і троянди". Виросла ж молодша Маркл "пихатою", і сестри віддалилися одна від одної.

"Я завжди гадала, що моя сестра буде більше схожа на батька, але з кожним днем дедалі більше здавалося, що вона більше подібна до своєї матері", - пише сестра герцогині.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Як відомо, Саманта не може пробачити Меган того, що її не запросили на королівське весілля. Коли ж жінка з власної ініціативи перетнула океан та приїхала до Лондона побачити сестру, то її не пустили далі брами.

Нагадаємо, батько Меган, Томас Маркл передав ЗМІ її особистого листа, і дружина принца подала до суду.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Сестра Меган Маркл звинуватила її в заздрощах "красуні Кейт": Вона ніколи з нею не зрівняється

Батько Меган Маркл розкритикував її за "скигління": Мені не до душі те, чим вона стала

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів