Голос за першу леді: обираймо фаворитку серед потенційних дружин президента

15 березня 2019, 13:45

Перша леді країни зазвичай привертає не менше уваги, ніж сам лідер. Вбрання, коштовності, поведінка, посмішка та постава – нічого не залишається непоміченим для пильних фотографів і журналістів.

Дружина чинного президента Петра Порошенка Марина, яка старалася бути "класною першою леді", за роки його перебування на посаді майже не давала приводів для різкого засудження, хіба що для легкої критики. Зате її попередниця, Людмила Янукович, навічно лишиться в історії як авторка мемів "батя, я стараюсь" та "наколоті апельсини".

Давайте спробуємо уявити, якби 31-го березня усім нам треба було прийти на дільниці та проголосувати не за кандидата, а за його кохану половину? За кого ваш голос?

(Кандидати, що лідирують за результатами опитувань, перераховані в алфавітному порядку)


1. ЮРІЙ ТА ВІРА БОЙКО

 
Давненько вже Бойки не виходили в люди разом. Знайти якісне фото Віри у мережі - завдання не з легких
фото espreso.tv

Дружиною Юрія Бойка Вірою можна лише захоплюватися. Крім того, що жінка є майстром спорту з гімнастики та народила чоловікові 6-х дітей, вона ще й, судячи з його декларації, головна годувальниця у родині. Адже лише у 2017 році вона задекларувала понад 8,5 мільйонів гривень доходу.

Утім, незважаючи на заробітки, Віра доволі скромна жінка. Серед предметів розкоші лише один твір мистецтва та один набір прикрас з трьох одиниць. Хоча, заважаючи на те, як рідко Бойко виходить із жінкою в люди, брендові сумки та одяг їй не дуже і потрібні.

2. ОЛЕКСАНДР ВІЛКУЛ ТА...?

 
Вілкул приховує свою першу леді чи просто її не має?

Якщо на виборах перемогу здобуде Олександр Вілкул, то посада першої леді, схоже, лишиться вакантною. Зі своєю дружиною Оленою, від якої має дочку Марію, політик буцімто розлучився ще в 2016-му році. Тим не менш, чимало видань пишуть про потайного Вілкула як про жонатого чоловіка. Та судячи з того, що в декларації, поданої ним до ЦВК, свою прекрасну половину він не вказав, 44-річний Олександр таки є ласим холостяком.

3. АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО ТА ЮЛІЯ МОСТОВА

 
Свого часу Юлія Мостова мріяла побачити китів. І Гриценко взяв та відвіз її до них

"Я не готова стати першою леді. Я готова стати першим другом, третім другом… Як цього вимагатиме ситуація. Я не прикраса столу, мене як воблу до пива не подають", - так заявила дружина кандидата Анатолія Гриценка, головний редактор "Дзеркала тижня" Юлія Мостова в інтерв’ю "Радіо НВ".

Коханням з першого погляду Гриценки похвалитися не можуть. До того ж, Анатолій був у шлюбі, коли познайомився з Юлією.

"Все моє життя лягло в нього, а його життя лягло в мене. Ми одне ціле. І відтоді ми ніколи не сваримося, ніколи", - запевняє Мостова.

До речі, на момент знайомства з майбутнім чоловіком пані Юлія була завидною партією. Бо вже мала власне 4-кімнатне житло, на відміну від свого обранця, який все залишив колишній дружині. Нині, судячи з декларації Гриценка, у Мостової дві земельні ділянки, будиночок за містом та 4 квартири. Зате нема коштовностей, годинників, хутра та дорогих брендів.

4. ВОЛОДИМИР ТА ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКІ

 

Це тільки з вигляду Олена Зеленська така тиха і скромна, а насправді її критики Вова боїться понад усе

Дружині Володимира Зеленського Олені 41 рік, і вони знайомі більшу частину свого життя, бо навчалися в одній школі. Жінка виявилася досить терплячою, адже цілих 8 років чекала, поки Вова наважиться взяти її заміж.

Сам Зеленський постійно наголошує, що дружина - його найбільший критик в усьому. А вона каже, що їхні нібито романтичні побачення більше схожі на наради. Скандали у подружжя теж бувають, не без цього.

Зате Олену можна вважати героїнею, бо за компанію з Володимиром вона відмовилася від картоплі, фастфуду і тортиків. А ще, незважаючи на немалі статки чоловіка, Олена не зловживає коштовностями та дорогими брендами. Адже, судячи з декларації Зеленського, жінка має лише два дорогих годинника – Piaget та Breguet – та всього лише один набір з діамантами від Graff. Ані тобі сумок Chanel, Dior та хутра.

5. РУСЛАН ТА МАРІЯ КОШУЛИНСЬКІ

 
Фото Марії Кошулинської практично неможливо знайти в мережі. Чи готова вона до публічності на посаді першої леді?

Хранителька хатнього вогнища при чоловікові-політику - це не про Марію Кошулинську, дружину Руслана Кошулинського. Наприклад, за 2017-й рік, згідно з декларацією кандидата в президенти, жінка притягла додому значно крупнішого мамонта, ніж він.

Сума заробітної плати, яку отримала пані Марія в АТ "Галичфарм", склала 129798 гривень. Тоді як скромна річна зарплатня пана Руслана - 22458 гривень.

У подружжя є двоє дорослих дочок та син-підліток.

6. ОЛЕГ ЛЯШКО І РОСІТА САЙРАНЕН

 
Уявіть лише: приїжджає до України президент США. А перша леді Росіта йому така: "Дональде Фредовичу, а скуштуйте моїх вареничків..." І все, Трамп наш.

Якби президентську передвиборчу програму для чоловіка складала Росіта Сайранен, такоєж віднедавна відома як Ростік, то, мабуть, у ній неодмінно був би пункт "караоке в кожну оселю". Адже саме співом у караоке регулярно балує потенційну першу леді її коханий Олег Ляшко.

Серед видатних чеснот Росіти – терплячість (не кожна жінка згодиться чекати весілля цілих 20 років!), а ще вміння ліпити вареники з вишнями.

Вона вправляється з цілою зграєю собак та дочкою-підлітком Владиславою. В соцмережах жінку часто можна побачити в домашньо-спортивних луках (а можна й у капелюсі бджоляра). Та віднедавна Сайранен "розпробувала" дорогі бренди, зокрема Gucci і Dolce & Gabbana, яких ще нема у декларації її чоловіка. Зате за минулі роки Ляшко задекларував цілих 5 одиниць ювелірки, які належать саме Росіті.

7. ПЕТРО І МАРИНА ПОРОШЕНКО

 
"Марина, Марина, любов моя єдина", - це співає Зібров, а міг би і Порошенко

Про чинну першу леді Марину Порошенко вже можна писати книжки, бо за роки президентства Петра Олексійовича вона постійно поруч, а він не втрачає жодної нагоди згадати про неї у соцмережах.

Модні луки Марини переважно від українських дизайнерів, кулінарні подвиги та нетривала фітнес-кар’єра на телебаченні встановили доволі високу планку для наступниці. До того ж, судячи з декларації, у пані Марини найбільше зі всіх конкуренток коштовних прикрас, брендових сумок та аж три шуби.

8. ЮЛІЯ ТА ОЛЕКСАНДР ТИМОШЕНКО

 
Кожен лук першої леді в мережі зазвичай розбирають до ниточки. А як цікаво було би обговорювати нові штани чи краватку Олександра!

Ми точно знаємо, хто зрадіє, якщо "першим джентльменом" України стане чоловік Юлії Тимошенко, Олександр Тимошенко. Ці люди - Йоахім Зауер, чоловік німецького канцлера Ангели Меркель та Готьє Дестне, чоловік прем’єр-міністра Люксембурга. Їм було би про що потеревенити в кулуарах якихось міжнародних заходів, куди перші особи мусять звозити й своїх половин.

Цієї осені Юлія з Олександром святкуватимуть 40-річчя свого весілля. Якщо вірити чоловікові, то кричить ЮВТ хіба що з трибуни, а вдома – "як кішечка". Як і дружина, Олександр тямить у брендовому одязі та недешевих аксесуарах. А ще позує з Юлією для романтичних фото.

Щоправда, кілька років тому чоловік Тимошенко отримав політичний притулок у Чехії та начебто вів там бізнес. Але, судячи з того, що нині він поруч із Юлею, у розлуці їхні почуття лише зміцніли.

Фото з соцмереж та офіційних сторінок кандидатів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів