Важила 38 кілограмів: донька Вілліса і Мур зізналася, що страждає на анорексію та межовий розлад особистості

1 червня 2023, 15:00

Молодша донька акторів Брюса Вілліса та Демі Мур, Таллула зробила низку відвертих і тяжких зізнань. 29-річна дівчина розповіла, що страждає на анорексію та межовий розлад особистості.

Вона написала есе для Vogue.

Зі слів Таллули, її світ змінився назавжди, коли їй було 11 років. Увімкнувши лептоп, вона зайшла в Інтернет і почитала, що пишуть про неї коментатори.

 
29-річна Таллула захотіла розповісти світові про себе справжню
фото з instagram таллули вілліс

"Отакої, вона виглядає деформованою. Погляньте на її чоловічу щелепу - вона наче потворна версія її тата. Її матір, мабуть, така розчарована", - таких коментарів дівчинка тоді нарахувала сотні.

"Я сиділа і читала це години дві, вірячи, що натрапила на правду про себе, якої ніхто мені не казав, бо мене намагалися захистити. Після цього роками, так само намагаючись захистити людей, я нікому не розказувала. Я просто жила з тихою впевненістю у своїй потворності", - поділилася Таллула.

Коли доньці зірок було 20 років, вона вперше отримала психіатричне лікування, і її медичні документи потрапили до преси.

"Тоді в мене одібрали вибір, чи розповідати мою історію. Тепер, через дев'ять років та після великої кількості психотерапії, я можу прийняти це рішення сама. Але тому, що я - донька Брюса і Демі, я досі питаю себе, чи правильно про все це говорити. Це фактор непо-бебі, звісно: усвідомлення того, що якби я не була їхньою дочкою, те, що я маю сказати, зацікавило би, мабуть, кількох людей поза моїм тісним сімейним колом", - зізналася вона.

 
Брюс Вілліс із молодшою дочкою від Мур

Як розповіла Таллула, вона та старші сестри змалечку навчалися уникати розмов із чужими, лягати на підлогу автомобіля, вкриваючись куртками, щоби не помітили папараці, вислизати з ресторанів через задні двері тощо.

"Навіть тепер, коли я розповіла моїй мамі, що хочу написати про себе для Vogue, перше, що вона сказала, було: "Хто це схвалив?" Звісно, цей її старий інстинкт - захищати мене - живий, попри те, що одна з речей, яку я засвоїла під час лікування, це те, що ніхто не прийде - навіть мій великий, сильний тато, кіногерой на екрані та в моїй дитячій уяві. Лише я сама можу себе захистити", - наголосила вона.

Торік родина Брюса Вілліса повідомила, що він страждає на афазію. Згодом же лікарі встановили остаточний діагноз: лобно-скронева деменція. Таллула зізналася, що задовго до того помічала, що з батьком щось негаразд, але їй здавалося, що то він збайдужів саме до неї.

"У нього з моєю мачухою, Еммою Хемінг Вілліс народилося двоє дітей, і я подумала, що він втратив інтерес до мене. Попри те, що це і близько було не так, мій юнацький мозок катував себе такою хибною математикою: я недосить красива для моєї матері, я недосить цікава для мого батька", - пригадала вона.

 

"Я визнаю, що реагувала на погіршення стану Брюса в останні роки з певним униканням та запереченням, чим я не пишаюся. Правда в тім, що я сама була надто недужа, щоби з цим упоратися. Останні чотири роки я страждаю на нервову анорексію, про яку мені не дуже приємно говорити, бо після того, як у 20 років я почала вести тверезий спосіб життя, обмеження в їжі здавалися мені останнім моїм гріхом, за який я трималася", - пояснила Таллула.

У 25 років дівчина, яка страждала на депресію, лягла до медичного закладу. Тоді ж у неї діагностували синдром дефіциту уваги та гіперактивності. Від медикаментів вона відчула себе ліпше, але їхнім побічним ефектом стало зниження апетиту. Оточуючих жахало її схуднення, тоді як самосприйняття самої дівчини, як у багатьох людей із розладами харчової поведінки, було викривленим.

"Навесні 2022-го я важила десь 84 фунти (38 кіло). Я постійно мерзла. Я викликала додому мобільні бригади з крапельницями, я не могла пройтися по своєму районі в Лос-Анджелесі, бо боялася, що не знайду, де присісти та перевести подих", - розказала вона.

 
Старий одяг Таллулі тепер замалий. Дивлячись на нього, вона намагається не чіплятися за минуле, а в мережі її атакують хейтери, називаючи "жирною"

У червні 2022-го Таллулу покинув її наречений. Ця подія змусила рідних дівчини проявити наполегливість та переконати її лягти до реабілітаційного закладу.

"Я познайомилася з різними видами психотерапії, мені змінили ліки та поставили новий діагноз: межовий розлад особистості, хвороба, яка негативно впливає на здатність керувати емоціями та знаходити стабільність у стосунках", - повідомила Таллула.

Дівчина усвідомила, що насправді ще сильніше, ніж гармонії з власним тілом, вона прагне гармонії зі своєю сім'єю. І тепер нарешті вона в змозі бути присутньою в усіх аспектах її життя.

"У минулому я дуже боялася, що смуток мене знищить, але нарешті я відчуваю, що можу бути присутньою і що на мене можна покластися. Я можу насолоджуватися цим часом, тримати тата за руку і відчувати, що це дивовижно", - розповіла донька акторів.

 
Як пригадує Таллула, спершу рідні думали, що в Брюса просто погіршився слух. А згодом "байдужість" батька, яка прогресувала, дівчина стала сприймати на власний рахунок

Навідуючи батька, Таллула щоразу робить безліч фото та почувається "археологом, який вишукує скарби серед речей, на які зазвичай не звертала уваги". Вона хоче, щоби до того часу, коли Брюса вже не буде поруч, в неї залишилося якомога більше спогадів.

"Він досі знає, хто я така, і починає сяяти, як я заходжу до кімнати. (Мабуть, він завжди знає, хто я, не рахуючи поганих днів, що трапляться час від часу)", - написала дівчина.

"У квітні моя старша сестра Румер народила дівчинку, Луетту, а Брюс і Демі стали дідусем та бабусею. Тут це маленьке створіння, яке змінюється з кожною годиною, а тут те, що відбувається з моїм татом, де зміни можуть бути дуже швидкими та непередбачуваними. Це відчувається як унікальний та особливий час у моїй родині, і я просто дуже рада, що можу бути в ньому", - підсумувала вона.

Нагадаємо, у своїх мемуарах Демі Мур розказала про те, як, будучи однією з найбажаніших красунь-кінозірок, вона не вважала себе ні вродливою, ні худою, ні кмітливою, та мало не знищила себе, зловживаючи алкоголем та рецептурними ліками.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Модель плюссайз Тесс Холлідей зізналася, що страждає на анорексію

Модель Гоцій згадала, як страждала на анорексію: Моє тіло було вкрите ранами

Фокс посвітила фігурою в сексі-плетиві та зізналася, що має психічний розлад

Мерайя Кері зізналася в психічному розладі: Це був надто важкий тягар

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів