Ющенко наминав "несанкціоновані" пиріжки та робив з Тимошенко лисицю

23 вересня 2010, 11:15
Екс-президент Віктор Ющенко любив полякати охоронців пристрастю до бабциних пиріжків, робив з Тимошенко зубасту лису і "катався по підлозі" від жартів "Кварталу 95".

Про це та про любов Віктора Андрійовича до його невістки Лізи Єфросиніної розповіла його речник Ірина Ванникова в інтерв‘ю "Сегодня".

Як розповіла голос Ющенка, колишній президент попри всі застереження мав пристрасть до "вуличних" пиріжків.

"Коли президент їхав у відрядження по регіонах, він завжди знав, що біля Пирятина у Полтавській області продаються смачні пиріжки з м'ясом, з капустою, з горохом. Звичайні смажені пиріжки", - розповідає Ванникова.

За словами Ірини, Віктор Андрійович зупиняв автомобіль, виходив і йшов до жіночок, де купував пиріжки, які лежали у звичайних виварках.


"Цієї миті вся охорона "зомлівала". Уявляєте, президент поїв "несанкціонованих" пиріжків. За правилами, щоб президент міг по дорозі перекусити, у багажнику возиться мінімум їжі: вода, печиво, цукерки, кава, цукор, сухофрукти. Харчування президента на тому місці, куди він приїхав, забезпечує Держуправсправами", - пояснює голос Ющенка.

Ванникова викрила харчові пристрасті Ющенка

Коли екс-президент виходив з автівки, його, як каже Ірина, обступали з усіх сторін:

"Отже, виходить Віктор Андрійович з машини, в одній сорочці та краватці. Каже: "Добрий день усім!" Усі жіночки в істериці, усі біжать до нього, усі пропонують безкоштовно: хто карасів смажених, хто вареники, хто насіннячко, а президент лише пиріжки смажені купував".

Втім, Ванникова й сама не встояла перед спокусою поласувати пирятинською перепічкою - теж пиріжки купувала: "Я - так. І, правда, - пиріжки смачні. Жодного разу не отруїлися".

Втім, не одні пиріжки гріють душу Віктору Андрійовичу. За словами його речниці, Ющенко "був щасливий", що дружиною його сина Андрія стала сестра телеведучої Маші Єфросиніної Єлізавета.

"Вибір сина схвалив, казав: "У мене гарна невістка". Вона гарна, красива дівчинка", - підтверджує Ванникова.

Ліза Єфросиніна (по центру) ощасливила екс-президента

Та й спілкуватись українською Ліза, за словами Ірини, вже теж може: "Так. Уже навчилася. Потрапила в україномовну родину і навчилася".

Також, за словами прес-секретаря Віктора Андрійовича, для нього "було величезною радістю" народження онучки Варвари.

"А коли вони, Андрій та Ліза, назвали дочку Варею, то щастю президента не було межі. Адже так звали маму президента", - пояснила жінка.

Натомість, до своєї колишньої соратниці, "помаранчевої принцеси" Юлії Тимошенко Ющенко ставився з меншою прихильністю. Як каже Ірина, він знав, "з якою політичною твариною" має справу.

"Одного разу прем'єр Тимошенко прийшла на зустріч до президента Ющенка. Дуже довго щось розповідала, у чомусь переконувала. Говорила, як це вміє Юлія Тимошенко, палко, натхненно й завзято, зупинити її не можна було", - вирішила Ванникова розповісти випадок, який ілюструє ставлення Ющенка до леді Ю.

"Віктор Андрійович завжди під час зустрічі робить позначки. Отже, поки Віктор Андрійович її слухав, то, між ділом, намалював на аркуші папера лисичку з великим хвостом, ротик такий - з усмішкою, із зубками, очки такі - хитренькі", - видає таємниці шефа Ірина.

"Малюнок був дуже промовистим. Віктор Андрійович чудово розумів, з ким він має справу, з якою політичною твариною - гарненькою, але хитрою лисицею", - резюмує речниця екс-президента.

Тимошенко Ющенку бачилася лискою

Нагадала Ванникова і те, що під час Помаранчевої революції, на Майдані хитра Юля Володимирівна хоч і стояла у самому пальто, та пальто те було підбите теплою норкою.

Також, за словами Ванникової, нормально ставився екс-президент і до жартів на його адресу:

"У 2006 році на день журналістики у Маріїнському палаці єдиний колектив, який там виступав, був "95 квартал". Віктор Андрійович сам попросив покликати хлопців. У них була інтермедія "Велосипед "Україна". "Ось цей велосипед дістався мені від мого попередника. Я посадив на раму жінку (в сенсі - Юлію Володимирівну), ось тепер з нею їду. Буду його ремонтувати і думати, як мені на ньому кататися далі".

"Там у них були ще якісь інтермедії, зал реготав. Віктор Андрійович "катався по підлозі" від сміху. Це було дуже весело", - згадує речниця.

Ющенко "катався по підлозі" від сміху, коли про нього жартували

Втім, не всі жарти "квартальщиків" сприймалися екс-президентом на ура. Мовляв, далі гумор ставав усе нижче й нижче - у фізіологічному сенсі, - що принижувало Ющенка як людину і як президента.

Фото "Сегодня", прес-служби президента, "Дискусії" , фото Олександра Прокопенка та Роккі Хебітета

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів