Екс-лідер "Ляписа Трубецкого" Міхалок попросився жити в Україні

24 січня 2015, 18:18

Колишній лідер білоруського гурту "Ляпис Трубецкой", а нині фронтмен гурту "Brutto" Сергій Міхалок офіційно попросив права на постійне проживання в Україні.

З проханням допомогти у цьому рокер звернувся до віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка, йдеться у Facebook міністерства.

"Лідер гурту "Brutto" (екс-"Ляпис Трубецькой") Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні права на постійне проживання в Україні", - зазначили у відомстві.

Міхалок попросив права жити в Україні

Міхалок пояснив, що підтримка гуртом "Ляпис Трубецькой" революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу.


Тому лідер "Brutto" та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні.

Лідер колишніх "Ляпісів" офіційно звернувся до Міністерства культури

Сергій Міхалок розповів, що у 2015-му році його гурт планує два всеукраїнські концертні тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.

У Мінкульті повідомили, що В’ячеслав Кириленко звернувся з листом до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням "якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Сергію Міхалку та Антону Азізбекяну".

Сергій Міхалок хоче співати й знімати кліпи в Україні

Нагадаємо, панк-гурт "Ляпис Трубецкой" у рідній Білорусі вже давно у "чорному списку" музикантів, які не мають права виступати на території країни. Все через те, що Міхалок і компанія в середині 2000-х почали виступами з серйозними текстами, сповненими різкої соціальної критики.

"Ляпис Трубецкой" від початку підтримував Революцію Гідності в Україні. А їх пісня "Воины Света" стала одним з неофіційних гімнів Майдану.

У 2014 року концерти білоруського гурту в Росії скасовували через "антиросійські висловлювання".

Фото з Facebook Міністерства культури

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів