Вагітна Джамала замилувала мережу музичним сином та собою в качечках

29 квітня 2020, 11:01

29-го квітня відбудеться онлайн-концерт Джамали, до якого вона готувалася вдома на карантині. І допомагав їй синочок Емір Рахман, який, судячи з відео, успадкував мамин музичний талант.

Джа виклала запис, на якому син з мікрофоном їй підспівує.

"У "новій версії" звучить My Lover. Вважаю, що Емір додав у неї деякі інтонації Everything in Its Right Place by Radiohead", - пожартувала співачка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Ну, це ж не сцена, не шоу? Щооооооо? Я вам скажу, що точно НІ! По-перше, не вистачає вас — моїх слухачів, нашого обміну енергією. Онлайн - шалена сила! По-друге, ти самостійно готуєш світло, відео, звук, хвилюєшся, щоб зв’язок не підвів, трансляція не зупинилась. По-третє, тобі «допомагають» 🤪😂твої домашні — дитина і навіть собака 😂 ⠀ Вже завтра мій онлайн-концерт на youtube-каналі @slukh.media Початок о 20.00 ⠀ А в нас підготовка триває повним ходом! Керує процесом Емір-Рахман ❤️ ⠀ P.S У «новій версії» звучить My Lover. Вважаю, що Емір додав у неї деякі інтонації Everything in Its Right Place by Radiohead 😂 ⠀ #разомвдома #togetherathome #masallah 👀

Публикация от Jamala (@jamalajaaa) 28 Апр 2020 в 10:40 PDT

До речі, ще на початку квітня Джамала жалілася на те, що у неї вже закінчується фантазія вигадувати розваги для 2-річного Емірчика.

 
Уже влітку Джамалі допомагатиме співати ще один малюк
 

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів