Кароль думала про суїцид і ходила на кастинг до "ВІА Гри"

10 травня 2012, 19:35

Співачка Тіна Кароль у дитинстві мріяла стати стюардесою. Навіть батько був проти того, щоб вона, тоді ще Таня Ліберман, ішла у шоу-бізнес.

Про те, як Тіна не пройшла кастинг до "ВІА Гри", як змінила ім‘я у паспорті через "жидівочку" і який сумнівний комплімент їй зробив Кличко, Кароль розповіла в ефірі "Tkachenko.ua".

9-го травня Тіна Кароль виступала на столичному Майдані незалежності з нагоди Дня перемоги. Співати для ветеранів Тіна вирішила як старі загальновідомі пісні, так і свої нові у сумнівному наряді. У середу Кароль була одягнена у квітасту суконьку із розрізом на животі та коротюсенькою спідничкою міні.

У такому міні Тіна Кароль вітала ветеранів із Днем перемоги

Втім, ще кілька днів тому у телепрограмі одного з телеканалів Кароль зізнавалася телеведучому Олександру Ткаченку, що намагається переконати усіх в тому, що вона найчарівніша.


"Я ось намагаюся всіх переконати в цьому, хоча я знаю, що це абсолютно не так", - зі сміхом сказала вона. Власне, аби мати як гарну шкіру, здоровий вигляд, так і добрий голос, Тіна, як вона каже, нині не п'є, не палить і не курить травку.

У телефірі співачка зізналася, чому свого часу взяла псевдонім і змінила ім‘я Тетяна Ліберман у паспорті на Тіна Кароль.

"Ну, ви знаєте, багато говорять, багато пишуть. Насправді, бути Тетяною Ліберман на сцені трішки неприйнятно в нашій країні, чи що. Насправді, коли я у дитинстві під своїм справжнім ім'ям виступала на сцені, я жила в Івано-Франківську, і не раз чула "Дивись, яка гарна жидівочка співає", - сказала артистка.

Те ж, що псевдонім Тіна Кароль читається практично як Ані Лорак тільки навпаки, співачка коментувала так:

"Я дійсно дізналася про це після "Нової хвилі", коли про це написала газета якась українська. Це конфуз реально. І це зі мною сталося, хлопці. Але навіть не знаю, як сама Ані Лорак це сприймає. Ну що? Я про це мовчу, ось так. Але я є я!"

З початку кар'єри співачка змінила ім'я (Таня Ліберман) на більш прийнтяне (Тіна Кароль), а стиль одягу - на більш... відвертий

Між тим, батько Тіни був проти того, щоб вона робила кар'єру співачки.

"Так! Тому, що він вважає, що шоу-бізнес - це брудна справа. Ну, багато хто говорить що шоу-бізнес - це проституція і т.д., як модельний бізнес. Але ви знаєте, я чесно скажу, що це травматично для психіки, це не для всіх, це для бійців і це теж бій. І взагалі шоу-бізнес..." – почала було розповідати Кароль.

"Ви знаєте, я от не вникаю у шоу-бізнес, і мені простіше. Що значить не вникаю? Я не думаю, що таке шоу-бізнес, хто з ким вариться, я не тусуюсь, не ходжу на всі ці заходи. Я займаюся музикою, творчістю..." – пояснила вона.

За словами Тіни, вона лише раз пішла на кастинг. То був відбір до найсексуальнішого свого часу гурту "ВІА Гра".

"...Я не ходила на кастинги. Хоча один раз була. Один раз була - я пішла на кастинг у "ВІА Гру"… Ні, не пройшла. Але Костянтин Меладзе сказав: "Ви дуже гарно співаєте. Навіщо вам до "ВІА Гри"?" Ну, мені просто хотілося на сцену", розсміялася Тіна, яка свого часу двічі програвала у талант-шоу "Караоке на Майдані".

Між тим, боксер і політик Віталій Кличко зробив Кароль специфічний комплімент.

"На одному нагородження підійшла... Віталій Кличко. Ну от мене потягнуло. Вперше в житті! Я підійшла і кажу: "Я захоплююся вами. Вся сім'я вболіває. Ми вас дуже любимо". Каже: "Ти знаєш, Тіна, от хочу тобі сказати. У тобі таланту немає, але ти працьовита". (Сміється) І це була просто приголомшлива фраза! Він каже: "Я кажу, як є". Я кажу: "Я сприймаю це як комплімент і ані краплі не ображаюся". Ну, це його думка", - поділилася співачка випадком х життя.

Тіна Кароль, виявляється, збиралася потрапити до грпупи "ВІА Гра"
Але кастинг білявка чомусь не пройшла

Себе ж Тіна, за її словами, вважає "може, обдарованою". А її зірку як каже Кароль, запустила в небо Алла Пугачова. Нагадаємо, саме завдяки Аллі Борисівні, вже колишній музі конкурсу "Нова хвиля-2005", у Юрмалі Тіна Кароль зірвала особливий приз – премію "Алла" та 50 тисяч доларів від Примадонни.

"...А я вважаю, що найголовніша моя подяка за те, що Алла Борисівна відзначила, вручила премію, позначила взагалі, що вже там, і для преси, і для всіх - і для людей, і для глядача, запустила цю зірку, десь поставила її на небо, значить... Найголовніша, напевно, подяка за це - це те, що я співаю, те, що я не сіла десь вдома, то, що я займаюся справою, те, що я випускаю пісні..." – зазначила білявка.

Що цікаво, у дитинстві Кароль спершу мріяла стати стюардесою.

"Я завжди мріяла бути співачкою. Ось щойно зрозуміла, що це моє, що я хочу. Я зрозуміла я дуже пізно, в 14 років… Це пізно. Зараз діти у 6 років, там такі голоси, так співають!.. Я мріяла у 6 років бути стюардесою. (Сміється) Тому, що мені подобалася форма", - зізналася вона.

Але з часом, завдяки конфлікту зі своїм вже колишнім продюсером Олегом Чорним дівчина зрозуміла:

"...Я не випадково в музиці і з піснею я зустрілася не випадково. Я більше робити нічого не вмію".

А в дитинстві Тіна хотіла бути стюардесою. Та й батько був проти шоубізу...

До слова, розповілаючи про свій розрив із екс-продюсером Чорним, Тіна зізналася, що мала в голові й суїцидальні думки. Олег був продюсером Тіни у 2005-2006-му роках.

"Грубо кажучи, в грудні він мене вже залишив у Харкові і я сама добиралася у Київ. Взагалі сама, з речами. Але Чорний ще не просто так мене залишив у Харкові, а я втратила свідомість від знесилення на сцені і в мене дуже піднялася температура, у мене почалася ангіна", - поділилася спогадами Кароль.

"І я прокинулася у харківській лікарні сама по собі на якомусь такому ліжку. Не дай бог нікому на таких ліжках спати взагалі. І я: "Де я? Що я?". Мені кажуть: "От, ви прийшли до тями. Ви дуже хворі, ми вам зробили укол". Антибіотики якісь вкололи. Кажу: "Які антибіотики? Я хочу додому". (Сміється) "А де всі?" – "Нікого немає, всі поїхали, сказали, що ви доберетеся самі". Ну ось. В принципі, ось так", - резюмувала вона.

За словами співачки, ті два місяці стали для неї дуже важкими.

"Ну правда! У мене був суїцидальний настрій зовсім. Я ось вирішувала, що я більше не зможу. Нікуди не потрібна, нікому. Коли я зустріла Огіра, він мені сказав: "Ось мине рік, ти будеш сидіти попою у мушлях і будеш сміятися". (Сміється) Так і сказав!" – поділилася артистка спогадом про першу зустріч зі своїм нинішнім продюсером і чоловіком.

Після розриву з першим продюсером Олегом Чорним у Кароль, за її словами, був суїцидальний настрій

За словами Кароль, спершу вона навіть думала помститися Олегу Чорному.

"Спочатку я хотіла йому помститися. Дуже! Я просто думала, як помститися. Фізично якось, по-іншому якось - по-різному. Правда. У моєму випадку я батьків взагалі усунула від всієї цієї ситуації, і вони самі у себе там вдома переживали. Вони навіть не спілкувалися зі мною", - розповіла Тіна.

"Я взагалі, коли у мене проблема якась - або душевна, або щось - я, як кішка, іду в кут і сама по собі. Поки я не відновлюся або ще що-небудь. Навіть коли хворію, так відбувається. І я навчилася тоді прощати. Це непросто. Але я навчилася і я його пробачила", - запевнила вона.

До слова, поділилася любителька концертних трусів і своїми ліками від депресивних станів.

"...Якщо в мене депресія, я йду, беру клас, сідаю коло піаніно, включаю магнітофон, співаю, займаюся. І я телефоную і кажу: "Женю, все, мені полегшало і ми можемо спілкуватися", - зі сміхом визнала вона.

У депресивному стані Кароль, за її словами, видає якесь музичне "муркотіння" або йде "відпрацьовувати ноту якусь верхню, позамежної висоти".

Спершу Тіна хотіла помститися екс-продюсеру

Зі своїм другим і нині останнім продюсером Євгеном Огіром Тіна Кароль зустрілася, за її словами, у лютому 2007-го року.

"Наприкінці лютого. Ось. Ми вже спілкувалися по телефону і десь 8-го березня він мені подарував квіти", - уточнила вона.

Як тепер каже співачка, зі своїм продюсером Огіром, який є і її чоловіком, і батьком її сина Веніаміна, вони не розділяють роботу и дім і постійно разом.

"Так, разом. Ми нічого не поділяємо. У нас немає такого, що вдома у нас є заборонені теми, ми не говоримо про роботу. Ми вдома обговорюємо навпаки все. Ми вдень не бачимося. Ми просто не сперечаємося. Ми для себе домовилися, що люди, які кохають одне одного, стосунки не з'ясовують. Я при своїх, ти при своїх", - пояснила вона.

Євгена Тіна називає свої головним критиком.

"Ви знаєте, я просто, правда, вдячна, що він мене врятував у свій якийсь період. І я до нього дослухаюся. І та людина для мене головний критик. Не батьки, не друзі. А друзі - просто фокус-група", - зі сміхом зауважила Кароль.

Зі своїм другим продюсером Євгеном Огіром Тіна Кароль зустрілася у лютому 2007-го. За нього ж і вийшла заміж
Огір сказав Кароль: "Ось мине рік, ти будеш сидіти попою у мушлях і будеш сміятися"

У той же час, за словами Тіни, і Огір дослухається до її жіночої та творчої інтуїції.

"Ну і поки виходить. Поки одне одного вміємо якось врівноважувати, і у нас все на терезах рівненько", - запевнила вона.

До слова, як сказала Тіна, із народженням сина вона пізнала себе.

"Я пізнала себе. От мені здається, що дівчата, які ще не народжували - і я нею була, відповідно, - вони не відчувають, що таке жіноча гармонія, що таке жіноча самодостатність. Цих слів у дівчини до народження дитини немає. Що таке статність - немає цього. Що таке стрижень - немає цього… Так, як після народження дитини, жінка вміє доглядати за своїм чоловіком, вона до цього точно так не робила ніколи, повірте", - сказала Кароль.

"…І я стала бачити фігуру свою, якось розуміти свою сексуальність, свою харизму. Я зрозуміла, як можна тиснути на чоловіка, чим можна скористатися... Жіночі хитрощі я зрозуміла! (Сміється) Прозріння! відкрилася чакра", - додала співачка.

При цьому практично відразу Тіна почала залишати сина Веніаміна вдома, а сама – їхати на роботу.

"Практично відразу. Через два тижні після народження я була на першій репетиції. Тому що у нас були заплановані концерти. Але він привчений, він знає у мене. Я просто вирішила для себе, що мені потрібно, напевно, із самого дитинства його привчити , що я відлучатимусь", - зазначила зірка.

"Я зрозуміла, як можна тиснути на чоловіка, чим можна скористатися..."

Також Кароль вкотре наголосила, що вона співачка, а не домогосподарка:

"І я співаю, і я взагалі не домогосподарка. І Женя у мене знає, що я не домогосподарка. Якщо вони чогось собі хочуть, вони самі собі всі роблять. Я вдома залишаюся артистом".

Між тим, з репертуаром і авторами у Кароль, як вона зізнається, тяжко – їх бракує. Каже, "іноді, звісно, доводиться з гівна ліпити кулю... Але в результаті, коли куля зліплена - не таке вже й погане це гівно було".

Не забула Тіна Кароль згадати і про український гурт чолов‘яг на шпильках "Kazaky".

"...Є група "Kazaky", ви знаєте. Це хлопці, Олег Жежель, які танцювали у мене все своє життя... І в "Пупсик", і в" Радиобэйби". На каблуки ми його поставили, я його умовляла просто: "Став мені на підборах! Тому, що ти не відчуваєш пластику. Ти ставиш на кросівках, і воно інакше, я рухаюся інакше на підборах. Я не можу так згинатися. Я все можу, але так-ось я не можу", - зі сміхом згадувала Кароль.

"І він у підсумку став сам на каблуки. Я кажу: "Ти так красиво танцюєш на підборах. Гаразд, я так себе примажу. Нехай всі думають, що я себе примазую, що я там якось взяла участь трохи. Казала, що так красиво і у вас все вийде ", - зі сміхом додала Тіна.

Кароль: "Нехай всі думають, що я себе примазую (до слави гурту "Kazaky"), що я там якось взяла участь трохи"

Наразі, як визнала білявка, "Kazaky" в неї більше не танцюють. Але вона, за її ж словами, з ними спілкується, дружить і дуже радіє "за людей, у яких виходить". Нагадаємо, українські "Kazaky" на підборах знялися у кліпі живої легенди поп-музики Мадонни.

Фото з сайту "E-motion", Love Radio, Universe Media, "Delfi.ua", "Бульвару Гордона", фото Олега Батрака з "Гламурчіка", кадр з кліпу "Ноченька" з forum.0day.kiev.ua, а також кадр з кліпу "Радио baby"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів