Попов: Дружина досі ставиться до мене, як до маленького
Глава київської міської держадміністрації Олександр Попов вірить, що його 19-річна дочка досі обходиться без бойфренда, і розповів, чим займається щороку 31-го грудня. Також чиновник згадав дитинство і те, чим дружина прив‘язує його до дому.
Про все це Олександр Павлович сказав в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".
Попов зізнався, що прив‘язує його до дружини і чому він досі її не змінив на іншу, молоду. Як відомо, Олександр Павлович одружився молодим зі своєю сусідкою Іриною. У цьому шлюбі народилося двоє дітей: син Дмитро і дочка Ольга.
"Не так вже рано я одружився. Мені було 24 роки, і я робив цей крок виважено. Сім'ю цементують повага, діти, які поважають батьків, уміння боротися зі своїм его. Дружина досі до нас - до мене і дітей - ставиться, як до маленьких. Вона вміє. У цьому багато тієї теплоти і сердечності, яка міцно прив'язує до дому", - поділився Попов.
Та й іміджем глави КМДА, за його словами, займається саме Ірина Володимирівна Попова.
Дружина Попова Ірина досі ставиться до глави КМДА та до дітей, як до маленьких |
Олександр Попов одружився у 24 роки і поки не змінив дружину |
Кілька слів чиновник сказав і про своїх дітей. Нагадаємо, його дочка вчиться на журналіста, а син, як стверджується у статті, працює майстром на гірничодобувному комбінаті.
"Вибір сина. Я хотів, щоб він працював з IT-технологіями, але він обрав професію гірничого інженера. І я знаю, що до нього на виробництві ставляться з повагою. Він працює позмінно, і вночі теж. Керує як змінний диспетчер величезним кар'єром з масою техніки, тобто це велика відповідальність, і у нього виходить, наскільки я знаю", - похвалився нащадком екс-КДБіст.
До слова, син Попова ще недавно мріяв піти разом з батьком на "Олімпійський" на футбол.
"Ми вже зараз це практикуємо. Він іноді приїжджає на вихідні, і, якщо грає "Динамо" (Київ) або збірна, ми йдемо на стадіон. Він у мене великий уболівальник і сам грає у футбол. Я його в дитинстві навчив, тому що сам довго займався, і для нього це теж стало хобі. Дуже радий, що передав синові любов до футболу", - прокоментував посадовець.
Син Попова Дмитро |
Мало того, як виявилося, у сім‘ї Попових є традиція. І якщо персонажі "Іронії долі" щороку 31-го грудня з друзями ходять до лазні, то Попови – грають у футбол.
"Я вам розповім про одну цікаву традицію. Щороку 31-го грудня ми - батьки і наші діти - граємо у футбол. Цій традиції вже понад 10 років. Коли діти були меншими, а ми - молодшими, вигравати було значно легше (сміється). А тепер ми вже другий рік програємо, бракує трішки енергетики, хоча іншим разом рятує мистецтво і досвід. У нас команда зіграна, багаторічна", - похвалився глава КМДА.
На фото (зліва направо): Сестра Ірини Попової, Попов з дочкою Олею, Ірина Попова з онучкою |
А ще Попов упевнений, що у його 19-річної дочки Олі, яку вже занесли у списки найбажаніших наречених столиці, досі немає "друга".
"Ні, поки точно немає. Вона дуже цілеспрямована. Сказала, що хоче добитися в житті певних результатів, а потім думати про особисте. Зараз у неї велике бажання вивчити англійську, оволодіти спеціальністю - її цікавить реклама. Я навіть іноді з гумором до неї звертаюся з питанням про хлопця, а вона каже: "Тату, ти мене не провокуй!" – розповідає наступник Черновецького у міській адміністрації.
Попов вірить, що у його 19-річної дочки Олі досі немає "друга" |
Між тим, за словами голови КМДА, вдома він може дозволити собі розлютитися. Принаймні так він сказав, коли йому навели слова власного сина про те, що Попов буває розлюченим.
"Я можу собі дозволити такі емоції тільки в родині (посміхається). У будь-якій ситуації є можливість говорити нормальною людською мовою. Емоції - це для слабких", - прокоментував це чолов‘яга, який у школі КДБ працював в елітному підрозділі економічної розвідки.
Кілька слів глава КМДА сказав про своє дитинство. Між іншим, до школи Олександра Попова виховувала бабуся.
"Бабуся була моїм другом. Я ріс з нею, коли мама і тато працювали на комсомольських будівництвах, і, звичайно, її роль у моєму формуванні величезна. Та що там - її характер частково мені передався! Вона була людиною доброю, розумною, комунікабельною. Її поважали, любили, йшли за порадою. Такі люди вміють давати дітям стрижень", - каже він.
Колишній КДБіст Попов контролює свою лють і розслабляється тільки вдома? |
Також нинішній глава КМДА розповів, як у школі заливався крокодилячими сльозами, коли у 9-му класі його сім'я переїхала на північ, у Тюмень.
"Спочатку було дуже важко! Я навіть написав листа своєму класу, де лив крокодилячі сльози за друзями. Але потім звик до нової школи, нових друзів…" – зізнається він.
Розповів Попов і про свого двоюрідного діда, в якого залишався на кілька днів у Києві, через який його сім‘я їздила у Тюмень.
"У двоюрідного діда. Він, до речі, пройшов Громадянську, Вітчизняну і Японську війни. Бойовий офіцер, майор. Унікальна особистість. У нього своїх дітей, так сталося, не було, але ми любили його, і спілкування з ним багато чого мені дало. Він був учителем за професією. І після виходу на пенсію понад 20 років працював у танковому училищі садівником - майже до 90 років…" - розповідає Попов.
А наостанок Попов поділився власною "формулою щастя", яку вивів, за його словами, у 26-27 років:
"По-перше, це добробут у сім'ї, коли всі здорові - батьки, дружина, діти. Друге - це робота, яка тобі подобається, тому що на роботі ти проводиш більше часу, ніж удома. А третє - це твої друзі. Люди, з якими можна відверто говорити і чути якісь відверті оцінки тебе і твоєї діяльності".
"Якщо ці складові є, то, я вважаю, людина щаслива. І мене дивує, що хтось мріє про те, щоб розбагатіти... Якщо цього немає, навіщо потрібно багатство? У мене ось такі цінності, і я їх називаю формулою щастя", - резюмував Попов.
Так сказав глава КМДА, в якого квартира рясно завішана картинами й іконами, а посада дозволяє більше не мріяти про те, щоб розбагатіти.
Фото з журналу "Публичные люди", фото з сайту КМДА, фото "Газеты по-киевски" з сайту "Українська правда. КИЇВ", фото "Одноклассники.ру" з сайту "Сегодня", фото "Сегодня", фото "Комсомольської правди в Україні"