Яніс Тімма про Седокову: Чесна, щира, люблю все в ній

5 серпня 2020, 16:05

Баскетболіст Яніс Тімма важає співачку Ганну Седокову саме тією людиною, яку він шукав усе своє життя.

Про чесноти своєї нареченої (а може, вже й дружини), а також про стосунки з її трьома дітьми 28-річний спортсмен трохи роказав сайтові Sport24.

 
Яніс розповів про своє кохання до Ані

"Просто в житті буває таке, що зустрічаєш людину і розумієш, що це та, кого ти шукав усе життя. Я зрозумів, що ця людина розуміє мене, і мені з нею легко. Вона завжди думає про мене і про те, щоби мені було краще. Іноді навіть занадто, але з цим я можу змиритися! Вона чесна та щира", - поділився Яніс.


 
Спортсмен все життя шукав саме її

Зіркова популярність Ані йому не заважає. І те, що в співачки є троє дітей від інших чоловіків - 15-річна Аліна, 9-річна Моніка та 3-річний Гектор - теж не стало проблемою.

"У мене дуже хороші стосунки з дітьми Ганни. Я люблю дітей, а вони люблять мене. Дуже швидко знаходжу з ними спільну мову. І в цілому мені здається, що розділяти дітей на своїх та чужих - це неправильно. Я знаю, як це важливо для Ганни, і люблю все в ній. Ну і нам просто весело разом", - запевнив спортсмен.

 
Таким колажем днями Тімма поділився в Insta-сторі. Схоже, парочка справді одружилася

На запитання, яким він бачить своє життя через десять років, Яніс відповів: "Уявляю себе нереально щасливою людиною, з крутою та великою сім'єю".

Нагадаємо, в самого Тімми теж є син від попереднього шлюбу. З його мамою баскетболіст не без скандалу розійшовся, коли закохався в Седокову. Жінка публічно називала Аню "хвойдою".

Фото з Instagram Седокової та Тімми

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Седокова: Я більше не хочу веселити тих, хто бачить у мені лише цицьки і дупу

Бойфренд Седокової став сексі-поліцейським у її "ігристому" кліпі

"Без тебя, родная, я – не я": бойфренд Седокової вперше публічно заявив про свої почуття

Седокова повідомила подробиці заручин та показала обручку. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів