Власенко потратився на вівцю, а дочка Тимошенко - на друзів з Місяця

15 листопада 2010, 13:14

У суботу дочка екс-прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко збирала гроші. У столичному Мистецькому Арсеналі пройшов благодійний аукціон сучасного мистецтва на підтримку дітей-сиріт.

На аукціоні виставили 56 лотів 35 сучасних українських митців. Заправляла дійством Євгенія Карр, почесний президент фестивалю дитячої творчості "Назустріч мрії" і передусім дочка Юлії Володимирівни.

За словами куратора аукціону і галериста Анатолія Димчука, на аукціон намагалися не виставляти провокаційні роботи.

Кошти ж отримані від продажу лотів, як пише "Gazeta.ua", будуть розподілені у такий спосіб: 20% від стартової вартості лоту піде авторам-художникам, 50% зібраних коштів будуть передані дитячим будинкам і близько 30% піде на організацію фестивалю для обдарованих дітей-сиріт.


Загалом на аукціоні зібрали трохи більше 200 тисяч доларів, хоча розраховували ледь не на мільйон, пише "Сегодня". Торги проходили досить мляво. Бажаючих набивати ціну лотам майже не знаходилося, тож майже всі картини ішли з молотка за стартовою ціною.

Євгенія Тимошенко сказала кілька слів і про особисте. Так, на питання, куди ж подівся її чоловік Шон Карр, жінка розвела руками:

"Шон зараз в Україні проводить мало часу. Їздить Європою, займається музикою, на наступний рік планує великий європейський тур. Тож сама бачу його нечасто".

Натомість мама Жені, Юлія Тимошенко почувається, за її словами, "просто відмінно".

"Мама, як завжди, сповнена сил, енергії й оптимізму", - заявила дочка леді Ю.

Женя Тимошенко на вихідних збирала гроші. "Нашкребла" 200 тисяч, хоча хотілося більше
Художник Сергій Поярков серед інших відвідав благочинний аукціон Євгенії Карр
Художник Олександр Ройтбурд цього дня "продався" найдорожче
На подію до дружини Шона Карра завітали адвокат з БЮТ Сергій Власенко та його нинішнє кохання ведуча програми погоди Свєта Рижук (праворуч)
БЮТівка Наталія Королевська була на заході у товаристві 9-річного сина Ростика
Спортсменка Лілія Подкопаєва та її "близький друг" Віктор Костирко на аукціоні надовго не затрималися. Купили третій за ліком виставлений лот і гайнули геть
Скульптору Олегу Пінчуку, за його словами, сподобалася картина Олександра Ройтбурда "із гротеском на конфуціанство"
Женя Тимошенко прикупила собі "Місячних гостей" від Степана Рябченка за $3500. "Не втрималася, щоб не купити якусь річ", - прокоментувала місіс Карр
Подкопаєва витратила $3500 на мальований смайлик від Степана Рябченка
Королевська, як пише "Сегодня", виклала $3500 за картину "Динамо" від Віктора Покиданця: "Це для сина Ростислава. Він у нас грає в юнацькій збірній "Динамо", тож були готові за картину повоювати!", - розповіла Королевська
"Овечку" Юрія Соломка за $10 500 відірвав собі бютівець Сергій Власенко
Найдорожчим проданим лотом стала картина Олександра Ройтбурда "Лао Цзи, Конфуцій і жаба". За неї анонімний покупець виклав $25 000

Фото "Сегодня" та "Gazeta.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів