Як Янукович ридав, Тимошенко хіхікала, а Довгий гуморив у курилці

7 липня 2010, 13:03
Почуття гумору провідних політиків України інколи тішить, а подеколи лишає бажати кращого.

Про те, як нинішній та колишній президенти, екс-прем‘єр та інші міністри реагують на жарти, розповів один із лідерів шоу "Comedy.UA" та учасник комедійного телепроекту "Файна Юкрайна" Андрій Молочний.

Андрій Молочний розповів, як і над чим сміються політики

Найбільше, за словами шоумена відомого за "Дуетом імені Чехова", він переживав перед виступом для нинішнього президента Віктора Януковича.

"І от, минулого літа виступали в нього на дні народження. Людей мало було, вузьке коло його друзів. Виявилося, він має добре почуття гумору", - розповідає Молочний у коментарях "Gazeta.ua".

"Показали мініатюру "Зустріч Януковича з Луценком", попередили, щоб не ображався. Після виступу - в усіх істерика. Віктор Федорович сльози витирає. А Рінат Леонідович, він теж там був, сміявся як дитина", - згадує Андрій.


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "Зустріч Януковича з Луценком":

Перед екс-прем‘єркою Юлією Тимошенко камедиклабівці виступали кілька разів.

"Перший раз запам'ятався. Величезний ресторан, уся партія в зборі, довжелезний стіл, і Тимошенко головує. Показуємо номер, як політики грають у карти", - розповідає Молочний.

Андрій тоді, як завжди, копіював інтонацію Юлії Володимирівни.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "Політичний дурак":

"Відчуваю, зал занервував. У всіх партійців просто нерви тріщать. Затамували подих, аж у стільці повдавлювалися. Тиша... І тут чую здалеку ледь чутне жіноче "хі-хі-хі". Проходить мить, і публіка, наче по команді, вибухає - регочуть, істерика. Напруга як паром у повітря вийшла", - ділиться спогадами гуморист.

Як каже напарник "чехівця" Антона Лірника, Тимошенко ще й підходила, дякувала.

Інакше реагував на жарти екс-президент Віктор Ющенко. У 2008-му році Молочного запросили виступити на дні народження в одного з родичів Віктора Андрійовича.

"А жартів про Ющенка в нас цілий вагон. Увесь вечір він просидів у абсолютному спокої, відсторонено якось. Інколи усмішка легка проскакувала. І тільки пару разів по-справжньому розсміявся - плескав у долоні над головою. Це був максимум, що вдалося з нього видавити. Для мене Віктор Андрійович як глядач, був, наче за щитом", - зізнається Молочний.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "Ющенко і Путін":

Цікаво, що "космічного" мера Києва Леоніда Черновецького Андрій "записує" у завсідники камедиклабівських вечірок:

"Коли почався зірковий час Леоніда Михайловича, він регулярно приходив на наші вечірки. З‘являвся в компанії свого заступника Олеся Довгого. Вони мали постійний столик. Потім почали запрошувати нас на приватні заходи, на дні народження свої".

"Модна тема була - "космос", легкі наркотики. Придумали номер, де Черновецький поїхав у відпустку. За сюжетом, Олесь залишається "на хазяйстві", запрошує в мерію Омельченка, закурюють. Довгий розказує: "Да тут все мое! Киев мой! Все, что в Киеве, тоже мое! И сигареты мои. И то, что в сигареты забито, тоже мое!", - розповідає Молочний.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "Омельченко в гостях у Довгого":

За словами шоумена, присутність у залі головних героїв сценки за мотивами "Бобік в гостях у Барбоса" зіграла своє: "хвилини зо дві зал ревів".

"І Леонідові Михайловичу теж дуже сподобалося. Передав нам 5-літрову пляшку віскі й попросив номер на диск записати. Через пару місяців Сергій Притула бачив, як Довгий збирав людей у курилці й переповідав нашу мініатюру", - ділиться Молочний.

А якось, як розповідає чоловік, на зйомку "Камеді Клабу" прийшов Нестор Шуфрич, коли був міністром із надзвичайних ситуацій в уряді Януковича.

"Тоді з нього весь час приколювалися. Ми теж вирішили не відставати, придумали сценку. Зал напрягся, усі дивляться на гостя. Як поведеться? Кілька секунд - і Нестор починає так щиро реготати, навіть стримує сміх. Відчувалося, що зал видихнув із полегшенням", - згадує шоумен.

Тоді, як каже Андрій, Нестор Іванович був не розлий вода зі скандальним екс-міністром транспорту Миколою Рудьковським: "Завжди вдвох наші виступи відвідували. Якщо Рудьковський сам приходив, питали: "Николай, а где же Нестор?" Той відповідав: "Нестор занят".

Відео з YouTube

Фото Анни Андрієвської (ТаблоID), "LIVEstory" та "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів