СПЕЦПРОЄКТ "M-LIFE"

Пиво + кола і не лише: зухвалі, але вдалі поєднання напоїв, які вам неодмінно варто спробувати

Сльози Усика, перший “Оскар”, армія дронів та інші перемоги України, завдяки яким 33 рік Незалежності увійде в історію 

Спецпроєкт
05 вересня 2024
Ром-кола, джин-тонік – ці комбінації так давно набули репутації класичних, що не викликають ні в кого ні тіні сумніву. Але поб’ємося об заклад: люди, які найпершими наважилися заміксувати ці напої, перед цим вагалися, чи смачно то буде. Найцікавіші та найяскравіші смаки створюються саме так: коли ми не боїмося експериментувати та куштувати нове.
Тож ТаблоID разом із мужнім брендом “Козацька Рада” у спецпроєкті M-Life зібрав найдивніші та найзухваліші поєднання (вже перевірені барменами-міксологами та гурманами), які вам неодмінно треба спробувати.

Червоне вино + спрайт

Із цього вийде варіант популярного в Іспанії напою tinto de verano – вельми доречний, враховуючи, що вересень вирішив зглянутися і не ошелешувати нас відразу осінньою погодою, тож ще багато що можна встигнути. Подавати такий коктейль можна зі скибками лимона і пити одразу, доки бульбашки не повтікали.
Фото: Getty images

Біле вино + кавун

Доки ще не минув довгоочікуваний та сакральний період кавунів, саме час скуштувати кавуновий шпритцер. Для цього кавун ріжемо невеликими кубиками та як слід охолоджуємо, так само охолоджуємо біле вино (наприклад, піно гріджо) та содову.
Ключове правило у приготуванні будь-яких коктейлів із білим вином – це не просто змішувати, слідуючи заданим кимось пропорціям, а смакувати, уважно дослухаючись до кислотності та букету конкретного вина, додаючи відповідну кількість інших інгредієнтів. До речі, за бажання можна використати мед, сироп агави чи інший рідкий підсолоджувач, що вам до смаку.
Фото: Getty images

Пиво + кола

Це, здавалося би, химерне поєднання здивує вас тим, наскільки освіжуючим у результаті виходить смак. Оригінальний спосіб пом’якшити пивну гіркоту буцімто першими відшукали німці, а про те, що експеримент цей виявився напрочуд вдалим, свідчить поява “пиваколи” в лінійках деяких виробників напоїв.
Фото: Getty images

Сидр + ігристе

Фруктова солодкість якісного сидру делікатно згладжує різкість просеко, в результаті чого утворюється чудовий коктейль, котрий стане гідною альтернативою класичній “мімозі”. Варіант для найзухваліших експериментаторів: додати трішечки горілки і добряче перекалатати все це у шейкері з льодом.
Фото: Getty images

Віскі + яблучний сік

Яблучна свіжість дуже гармонійно сполучається з пряними, багатими нотами хорошого віскі. Причому з цієї парочки можна сконструювати як варіант для спекотної погоди, спершу наповнивши склянку кубиками льоду, так і оригінальний дрінк для холодної пори року. Для останнього слід додати трішечки кориці, а для зовсім-зовсім уже затишного вайбу посиденьок біля каміну – вкинути у келих її паличку.
Фото: Getty images

Коньяк + холодний чай

На основі цього несподіваного дуету за наявності натхнення можна накреативити чимало освіжаючих і звеселяючих дрінків, щоби попрощатися з літом як годиться. Деякі знавці радять спробувати цей мікс, у першу чергу, саме з зеленим чаєм, а ще з чаями зі смаком манго чи персика (скибочки фруктів стануть відмінним декором та доповненням у келиху). Для глибшого занурення в коктейль-експерименти рекомендують використати трішечки тріпл-секу або куантро.
Фото: Getty images

Комбуча+горілка

Із першого погляду це може видатися таким собі знущанням над здоровим способом життя, але… Спершу змішайте імбирну комбучу, горілку (в ідеалі у шейкері), лимон, м’яту та кришений лід, скуштуйте і лише тоді вже судіть.
Фото: Getty images

Джин + імбирний ель

Цей варіант неодмінно варто спробувати тим, для кого тонік у напоях є загірким. Подейкують, поєднувати джин та імбир почали в Англії XVIII-го століття. Однієї холодної зими на замерзлій Темзі поруч встановили дві ятки: в одній продавався джин, у другій – імбирний хліб, тож вигуки продавців злилися у один зазивний гомін. Правда це чи ні, але солодкавий імбирний ель та джин і донині становлять напрочуд вдалий тандем.
Фото: Getty images

Текіла + лимонад

Текіла у чистому вигляді, мабуть, не найкращий вибір для спеки, якою цьогоріч тішить нас не лише літечко, а і початок осені. На щастя, текіла пречудово комбінується з не надто солодкими лимонадами і льодом, утворюючи неважкий освіжуючий коктейль. До слова, якщо є бажання максимально уникнути барвників та ароматизаторів, лимонад можна замінити на газованку+улюблений сік. Доречною (але не необхідною) “родзинкою” в цьому міксі стане тріпл-сек.
Фото: Getty images
Читайте також попередні матеріали спецпроєкту:
Спецпроєкт
03 квітня 2024
Футболки та худі кольору хакі. Тактичні сорочки та флісові кофти. Штани M-Tac та камуфляжні кросівки Saucony.  “Дуже дивно, коли війна, а ти в костюмі” – так у лютому 2023 року в інтерв'ю BBC пояснив свій новий образ Володимир Зеленський.
Зовнішній вигляд президента із завзяттям обговорювали світові ЗМІ та українські експерти. Але не помітили дещо парадоксальне: ззовні миролюбиві західні лідери не гребують речами, запозиченими фешн-індустрією з гардеробу військових. Причому такими, що про їхнє мілітарі-минуле здогадуються не всі.

Авіатори

20 лютого 2023 року в Київ неочікувано завітав президент США Джо Байден. В той історичний день бомбардувати столицю України росіяни не наважились. Єдине, що загрожувало Байдену – сліпуче лютневе сонце, від якого він рятувався за допомогою окулярів-крапель або “авіаторів”.
Історія порятунку очей Байдена від сонця під час неанонсованого візиту в столицю України бере початок в першій половині XX століття з розвитком військової авіації. У 1929 році полковник Джон А. Макріді звернувся до виробника медичного обладнання Bausch&Lomb із запитом: розробити окуляри, які б покращили роботу пілотів.
Президент США носить лише авіатори 
Фото Getty Images
Великі, краплеподібні, світловідбиваючі та сонцезахисні. Злегка опуклі лінзи, тонка оправа, пластикові тримачі для носа – після багатьох вдосконалень Bausch&Lomb представили Ray-Ban Aviator, створивший цивільний підрозділ Ray-Ban. Який зрештою перетворився на бренд та окрему компанію.
Стиль, відвага та потяг до пригод – ось про що кажуть “авіатори”, що їх тепер випускають чимало світових брендів.

Тренч

З приходом весни французький лідер Еммануель Макрон вразив світ несподівано хороброю риторикою щодо Кремля та бойовитими світлинами під час тренування з боксу.
Що саме стало причиною метаморфоз Макрона - достеменно не відомо. Можливо, розігралися гормони під впливом дружини Бріджит Макрон?
Завжди елегантна, 70-річна Бріджит, здавалось б, далека від мілітарної тематики. Але про зворотнє кажуть тренчі, в яких її неодноразово ловили камери.
Перша леді Франції полюбляє тренчі 
Фото AFP via Getty Images
Тренчі або тренчкоти, що заполонили вулиці українських міст завдяки жінкам з пристрастю до кольору беж – втілення практичності та комфорту навіть у польових умовах.
В часи Першої Світової “тренчкотами” (англ. tranch coat – “траншейне пальто”) піхотинці на передовій назвали модернізовані військові плащі. В їх початковий дизайн багато вклався Томас Барберрі – поставщик одягу для Британської армії та праотець люксового бренду Burberry.
Якщо слідом за ковдрою вночі твоя кохана вранці тягне на себе ще й тренчкот, не забувай, для кого насправді був створений цей завжди актуальний одяг.

Бомбер

Якщо і є щось спільне між мешканцями Білого дому, представниками субкультур, спортсменами, мільярдерами та хлопцями з Троєщини, то це точно “бомбер”.
Барак Обама, Джордж Буш-молодший, Ілон Маск, Каньє Вест – всі люблять легкі короткі куртки з манжетами на комірі, рукавах і нижній частині.
Експрезидента США Обаму можна частенько побачити у бомберах 
Фото Getty Images
З появою армійської авіації понад ста років тому кабіни літаків нагадували коляску триколісного мотоцикла “Дніпро”. Тож для пілотів розробили шкіряні “льотні куртки” (англ. flight jacket), які мали зігрівати та не сковувати рухи.
Загартовані у повітряних битвах Першої та Другої світових воєн флайтджекети трансформувались в повсякденні куртки з різними варіаціями фасона. В тому числі бомбери та легендарні шкіряні куртки-косухи.
В минулому столітті бомбери зробили модними скінхеди, скейтери, репери та вуличний спорт. Естафету підхопили мільярдери, президенти.
Сьогодні настала твоя черга.

Кардиган

У 1854 році бригада легкої кавалерії під керівництвом Джеймса Бруденелла, 7-го лорда Кардігана, програла битву поблизу Балаклії. Але гіркоту поразки пом’якшив в’язаний вовняний жилет, який британські офіцери носили під військовим одягом.
Зрештою Кримська війна закінчилась капітуляцією Російської імперії. А Джеймсу Бруденеллу почали приписувати винахід військової кофти – кардигану.
Спершу ця назва стосувалася в’язаних жилетів без рукавів. Потім – кофти з рукавами, на ґудзиках, без коміра та з глибоким вирізом. В одній з таких лідер гурту Nirvana Курт Кобейн зіграв легендарний концерт MTV Unplugged in New York. В 2019 році кардиган Кобейна продали на аукціоні за $334 000.
Легендарний кардиган Курта Кобейна
Фото Getty Images
Сьогодні кардиганами називають кофти в різних модельних варіаціях.

Дезерти

Щоб бути не гірше за принца Вільяма, не обов’язково мати монаршу кров. Достатньо мати в гардеробі дезерти (англ. desert boots – “пустельні черевики”).
Це зручне взуття – зазвичай із замші, на тонкій підошві, із закругленим носом, короткою шнурівкою та висотою по щиколотку – стало атрибутом повсякденного життя завдяки британським солдатам.
Принца Вільяма іноді можна помітити у дезертах  
Фото Instagram
Під час військових кампаній Другої світової в пустелях Лівії, Туніса та Єгипта піхотинці замовляли на ринках Каїра взуття, що на противагу армійським чоботам ідеально підходило для місцевого клімату. Його носили, коли не брали участь у боях.
Після війни цю історію закрепила у масовій свідомості та в моді взуттєва компания C.&J. Сlark. Натан Кларк, піхотинець та один з членів сімейства Кларків, повернувся з фронту, натхнений побаченим.
На ярмарку взуття в Чикаго в 1949 році компанія представили свої Desert Boot Clarks. Після розповіді в журналі Esquire їх популярність пішла вгору.
Ти теж можеш бути на вершині.
©2005 — 2024, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим. Матеріали позначені PROMOTED, ЗА ПІДТРИМКИ, СПЕЦПРОЄКТ та  ІМІДЖ-ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами. Зв'язок із редакцією — [email protected]