Спадкоємець Черновецького показав труси і голий торс. ФОТО

19 листопада 2010, 18:56
Наступник Леоніда Черновецького на посту глави Київської міської держадміністрації Олександр Попов готується до іменин. Напередодні 50-річчя чиновник розщедрився на старі фотографії з сімейного архіву та інтерв‘ю.

Попов зізнався у любові до підбирання краваток і смаженої картоплі, а його мама "заклала" пристрасть сина.

Щойно Олександр Попов став главою КМДА, як намітився привід для п‘янки. 22-го листопада у новоспеченого "спадкоємця" Черновецького - ювілей.

"Звісно ж, хочу відзначити разом з сім‘єю", - відповів "Газеті по-киевски" Попов на питання, де він відсвяткує день народження.

Втім, як додав чиновник, йому хочеться привітати з 75-річчям митрополита Володимира. Тож у понеділок Попов, можливо, затримається на літургії.


Замість Черновецького тепер співатиме Олександр Попов?

"Залишок вечора проведу з дружиною і дочкою. Вони готують мені сюрприз", - водночас пообіцяв він.

Ще б пак, адже з сім‘єю, за словами Попова, він і так бачиться нечасто.

"Рідше нема куди. Іноді виїжджаю о 7:30, іноді раніше. Додому приїжджаю пізно - вдома іноді вже сплять. Спілкування з сім‘єю обмежене кількома десятками хвилин. Обговорюємо плани на завтра", - каже глава КМДА, який нині живе на Дніпровській набережній, на київських Позняках.

"Дочці, студентці факультету журналістики першого курсу приватного вузу (Київського міжнародного університету), щось підказую по навчанню. У неї поки відмінні оцінки", - похвастався Попов.

Попов з дочкою Олею, яка вчиться на журналістку
Старший син Попова 24-річний Дмитро

Свій вільний час Олександр Павлович, як він каже, намагається проводити з рідними:

"Іноді виїжджаємо з сім‘єю кудись у місто. Але це кілька годин у неділю, тому що субота у мене - робочий день. І то не завжди виходить. Річ у тім, що у неділю я, як правило, готуюся до наступного тижня...".

"З дружиною кілька разів були у Театрі оперети, Російському драматичному театрі. Іноді їздимо разом з сім‘єю у церкву. У Володимирський собор іноді заходимо - нам він дуже подобається історично, архітектурно. Гарний розпис Васнєцова, приємна аура", - ділиться Попов.

80-і роки: Попов з дружиною Іриною на відпочинку

Також Попов запевнив, що у його гардеробі костюмів небагато: "Десь 10 костюмів і близько 15 краваток. Їх я люблю сам обирати. Мені це подобається. Але іноді й друзі дарують".

На домашній кухні у Попових господарює дружина глави КМДА Ірина.

"У мене немає часу готувати, тому я цілком довіряю дружині - у неї добре виходить. В основному це прості страви. З їжі я люблю багато усього: починаючи від смаженої картоплі та закінчуючи салатом з капусти, олів‘є або просто омлетом", - поділився кулінарними вподобаннями він.

Молодий Попов - гроза пляжу

Водночас, як розповіла "Комсомольській правді в Україні" мати Попова Ганна Харитонівна, Олександр Павлович обожнює солодке:

"Сашко дуже любить солодощі. Коли ще був мером Комсомольска, на день народження пекла йому заварні тістечка та торт. Хоча він жахливо не любить подарунки й увагу, завжди святкував ювілеї лише у колі сім‘ї, а в останні роки брав вихідні і їхав кудись відпочивати..."

Попов з мамою Ганною Харитонівною і дочкою Ольгою
Вся сім'я Попова кілька років тому, коли ще був живий його батько Павло
Нині 73-річна мати чиновника продовжує жити у Комсомольську на Полтавщині. Останні 10 років жінка пересувається за допомогою паличок, але усю хатню роботу робить сама.

Про сюрпризи до ювілею сина Ганна Харитонівна вирішила завчасно не говорити. Водночас Попова зізналася, що це буде спільний пам'ятний подарунок від усієї "комсомольської" родини. Адже у містечку, крім мами, живуть молодший брат і старший син Попова зі своїми сім‘ями.

Попов у дитинстві

Між іншим, як розповіла мати глави КМДА, з‘явитися на світ він мав не тоді, коли народився.

"Саша мав народитися Стрільцем. Ми тоді ще жили у Кривому Розі, працювали з чоловіком на місцевому комбінаті. Наші друзі, як і ми, чекали поповнення. І коли в подруги Нелі почалися перейми, я з нею поїхала у пологовий. Видно, перенервувала, і в тому ж пологовому за пару днів сама опинилася", - згадує Ганна Харитонівна.

Обидві подруги народили синів і навіть назвали їх однаково - Олександрами. "Тоді мода на Саш була", - пояснює Попова.

Попов з мамою і братом
Піонер Попов

У перший клас Олександр пішов у Комсомольську, куди його батьків перевели на будівництво гірничо-збагачувального комбінату.

"У школу сина віддали у 6 років, хоча тоді брали з 7. Навіть вчителька нам сказала, мовляв, позбавляєте дитину дитинства... У перший день дітей питають, хто що вміє. І Сашко заспівав: "Валентина Терешкова собирается в полет..." Ми так сміялися!" - згадує мати чиновника.

У школі, за словами жінки, улюбленим предметом Попова була фізика, а вдома він весь час возився з конструкторами і літачками. "Можливо, якби не закінчив будівельний, став би винахідником. Він дружив з технікою", - каже Ганна Харитонівна.

"Сашко відмінником не був, але й трійок не одержував. Особливо добре йому давалися мої предмети - математика і фізика. Брав участь в олімпіадах з математики і був капітаном команди КВК", - розповідає класний керівник Попова 79-річна Ірина Михайлівна Рагуліна.

За словами Рагуліної, яка викладала у школі №1 математику, малий Попов був справедливим і організованим: "Хоч і не був явним лідером у класі, завжди допомагав мені організовувати екскурсії, поїздки. А у лісі змушував непутящих однокласників прибирати після себе сміття".

Попов після закінчення школи у Комсомольську

Кажуть, Попов за першої нагоди навідується у Комсомольськ - до мами й однокласників. Мовляв, не пропустив жодної зустрічі випускників, а нещодавно був на 35-річчі закінчення школи.

За словами вчительки, Попов подобався дівчатам. А йому була симпатична однокласниця Іра Селезньова, яка досі живе у Комсомольську. Втім, симпатія минула, коли згодом Саша перейшов до іншої школи, а потім виїхав з батьками у Тюмень.

Такою фігурою міг похвалитися Попов у молодості

А вже після закінчення інженерно-будівельного інституту й армії Олександр одружився з Ірою. Правда, не зі школи, а з сусідкою у Комсомольську.

Попов на службі в армії

Фото з особистого архіву Попових, взяті з сайтів "Комсомльської правди в Україні" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів