Янукович обожнює вибирати сало і одягає дружину у дьюті-фрі

19 березня 2012, 14:08

Президент Віктор Янукович досі вірить, що його жінка Людмила не любить подарунків. Імовірно, саме тому він може купити їй щось так, між іншим, у дьюті-фрі. Також Віктор Федорович зізнався, що обожнює вибирати сало і вклав свою вчительку у лікарню.

Про це він розповів в інтерв'ю ИТАР ТАСС, яке наводить Російська газета.

Віктор Янукович впевнений, що його дружина не любить дорогих презентів. Так, на запитання, який подарунок він нещодавно подарував дружині, він відповів:

"Вона не любить подарунки. Дорогі тим більше. Пам'ятаю, був якось, по-моєму, у Бразилії. Забіг в аеропорті в магазин дьюті-фрі й побачив гарний шарф. Купив його й приберіг на 8 березня".


Як відомо, Янукович був у Бразилії наприкінці жовтня 2011-го року. Хочеться сподіватися, що відтоді перша леді отримала хоч щось приємне.

Янукович досі впевнений, що його жінка Людмила не любить подарунків

До слова, на рахунок романтичної "цегляної" історії знайомства Януковича з його майбутньою дружиною, президент зауважив:

"Я їй завжди кажу: "Це ви навмисне вигадали, щоб мене під вінець заманити".

Також в інтерв‘ю Віктор Федорович розповів, що "раніше дуже любив бувати на ринку".

"І, звичайно, одне з улюблених занять - вибір сала. Кілька сортів", - наголосив він.

Одне з улюблених занять президента - вибір сала

Кілька слів Янукович сказав і про своє дозвілля.

"Якщо є вільний час, я займаюся спортом. Трошки "підремонтували" колінні суглоби. Люблю пограти в теніс.... У футбол я іноді з онуками граю. Не люблю жити без руху, не люблю валятися на дивані", - заявив він.

Як запевнив Віктор Федорович, йому "доводиться читати багато документів, це забирає колосальний час. Ну, і іноді література".

А от до кінематографу Януковича, за його зізнанням, залучають онуки.

Янукович: "У футбол я іноді з онуками граю"

"Онуки затягують. Або дають замовлення - якийсь фільм їм сподобався. І часто буває в суботу або неділю, коли ми збираємося, я собі не належу. Вони задають програму, і я її виконую", - сказав президент.

Нагадаємо, у Януковича троє онуків від двох синів - Олександра та Віктора. У сім‘ї старшого, Олександра, підростає двоє дітлахів. А депутат Вітя, який одружився 1-го серпня 2009-го року, виховує з дружиною Олею сина Іллю, який народився 30-го січня 2009-го

Януковичі

Окрім того, Янукович згадав історію з дитинства свого старшого сина Олександра, який зараз входить у топ-100 найбагатших українців.

"Старшого сина, коли він маленький був, ми сильно балували. Одного разу я купив йому не за віком складний конструктор. А я дуже пізно приходив завжди додому, подовгу працював. Приїжджаю вже опівночі, рідні двері відкривають й кажуть, що дитина не обідала, не вечеряла і все на мене чекала - конструктор розклала, а зібрати не може. Чекав, щоб я зібрав", - розповів він.

"Я пройшов до сина. Він на мене дивиться й - тільки-тільки почав говорити - белькоче: "Тато, - і показує пальчиком: - Зумій, зумій". І я швидко зібрав, хоча було непросто. От після цього син заспокоївся, і ми разом з ним пішли вечеряти. От це вже характер. З дитинства його видно. І, звичайно, потрібно привчати до того, щоб людина здатна була досягати мети. Реально ставити її, визначати й досягати", - сказав Янукович.

Янукович зі старшим сином Сашком, нині одним із найбагатших людей України

Говорячи із журналістом про відмінності між поколіннями, Янукович згадав свою шкільну вчительку, яку вклав у лікарню.

"Я сьогодні вранці розмовляв зі своєю вчителькою Анною Дмитрівною. Я її на силу поклав в лікарню на профілактику. Тросом затягнув її туди. Але я дуже задоволений, і вона в підсумку дуже задоволена", - запевнив Янукович.

Своєю вчителькою "проффесор" страшне як пишається. А у дитинстві, за словами президента, Анна Дмитрівна вчила його не забувати дівчаток:

"І сьогодні вранці, коли я з нею розмовляв, вона мені каже: "Ти мусиш все встигати"... Ще в 2-му класі вона нам казала те саме. Зверталася до хлопчиків: "Ви всі мусите встигати. Ви мусите добре вчитися, спортом займатися, дівчаток не забувати". І сьогодні вона мені знову про це нагадала..."

Також Янукович поділився спогадами про маму, яка рано пішла з життя, та про своє російське коріння.

"У мене вся рідня по лінії мами з Курської області. У 30-і роки, коли почалася продрозверстка, їх там почали бити, розкуркулювати, бабуся тяжко захворіла на тиф, і вони - три сестри, моя мама наймолодша, разом з батьком - поїхали в Донбас. Тому що в Донбасі тоді ховалися всі. Будівництво, індустрія, шахти тощо", - пояснив Віктор Федорович.

Маму, за словами Януковича, він не пам'ятає, адже вона померла, коли йому було два роки.

"Але мені дуже багато про неї розповідали батько, бабуся і мої тітки. Вони всі були дуже веселої, заводної вдачі, ініціативні, енергійні. Дуже любили пісню і танець. Але в той період багато доводилося працювати, і бабуся казала, що просто дивувалася, як багато моя мама Оля працювала. Вона ніколи не ходила, вона бігала, щоб все встигнути. Прибігти додому, прибрати, щось приготувати. Доглядала за чоловіком і обов'язково йому співала пісні..." - додав президент.

Мати Януковича, Ольга Семенівна

Окрім того, Янукович розповів історію, як він вигадав девіз - "Усе переборю" - для власного герба.

"Я не дуже це люблю, але вийшло так, що один парубок пристав до мене, пропонуючи зробити сімейний герб. І в підсумку я здався. Він разок запитав: "Який девіз хотіли б?" Я над цим подумав і попросив написати на латині "Усе переборю". Мені здається, що звичку домагатися мети треба прищеплювати з дитинства", - сказав Віктор Федорович.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що герб Януковичу подарували друзі ще у 2001-му році.

На гербі багато золота і виписаний девіз "проффесора" "Superabo", що у перекладі означає "Усе здолаю".

Троянда на тлі вугільного терикона запозичена з донецького герба - це знак губернаторської влади. Пальмові гілки символізують перемогу, а тигри - знак Януковича за китайським календарем.

На додачу до всього герб Януковича вінчає кентавр... за кермом. Автомобільне кермо у руках кентавра символізує пристрасть президента до водіння автомобілем.

Сумнозвісний герб Януковича. Зображення з "GQ"

Фото прес-служби президента, "Газеты по-киевски", а також фото з сайту www.mospat.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів