VIP-розлучення 2012: Почали з Тимошенко, закінчили Ющенками

4 січня 2013, 11:48

2012-ий рік був знаний як рік дракона за східним календарем. І справді, торік чимало VIP-пар роздраконилися і розбіглися.

Так, у березні вже стало достеменно відомо, що дочка екс-прем‘єра Юлії Тимошенко Євгенія, вона ж Жужа, розійшлася зі своїм чоловіком, британським рокером Шоном Карром. Факт розлучення підтвердила кума Тимошенко і близька подруга Жені Наталія Ветвицька.

За інформацією ЗМІ, при розлученні майже вся нерухомість відійшла Жені, натомість Шонові дісталися авто, яйце фаберже, музичні інструменти і ще якийсь дріб‘язок.

Нагадаємо, Тимошенко та Карр повінчалися у жовтні 2005-го року. Для Жені це був перший шлюб, а для старшого за неї на 12 років Карра – перший офіційний, бо від попреднього цивільного шлюбу він має дорослу доньку - Чарлі Герберт-Дейвіс.


Тимошенко і Карр. Фото "Main People"

Цьогоріч розлучилися ресторатор Маргарити Січкар та футболіст Владислав Ващук. Двійко спільних дітей і 12 років спільного життя їх не зупинили. За словами Рити,

Нагадаємо, Маргарита та Влад були разом із 2000-го року. Спершу пара дев‘ять років жила разом у цивільному шлюбі й навіть встигла народити двох дітей - сина Віталіка та дочку Василісу.

І лише у 2009-му році Січкар з Ващуком офіційно взяли шлюб. При цьому Рита навіть взяла чоловікове прізвище. Роман Січкар і Ващука протривав майже 12 років.

Січкар і Ващук. Стоп-кадр з відео шоу "15 хвилин до завтра"

Влітку стало відомо, що у липні розпався шлюб кліпмейкера Алана Бадоєва та його дружини Жанни. Варто зазначити, що чутки про негаразди у зірковій пари ходили вже давно. Втім, навіть після розриву Бадоєви, як вони стверджують, залишилися друзями.

Нагадаємо, Бадоєви були разом близько 12 років в виховували двох дітей – сина Жанни Бориса та їхню спільну дочку Лоліту. Нині ж Жанна закохана у бізнесмена Сергія Бабенка, що мешкає у Лос-Анджелесі.

Жанна та Алан Бадоєви. Фото прес-служби "Secret Service"

Менше року протривав шлюб дочки Олега Блохіна Ірини та репера Ларсона, знаного також як Сергій Ларькін. Вони побралися у листопаді 2011-го, а вже у вересні 2012-го стало відомо про розлучення. Майно парочка ділити начебто не збиралася, та й дітей спільних нажити, на щастя, не встигла.

Блохіна і Ларькін. Фото ТРК "Україна"

У жовтні повідомила про своє розлучення із бізнесменом Сергієм Прокаєвим колишня модель Влада Прокаєва, вона ж Кердіна, вона ж Литовченко. До слова, якщо вірити жіночці, то більше офіційно виходити заміж вона не збирається.

Як відомо, зі своїм третім офіційним чоловіком Сергієм Прокаєвим Владапобралася восени 2008-го і вінчалися у церкві. Їхній шлюб проіснував приблизно 4 роки.

На цьому фото Литовченко з Прокаєвим і їхніми дітьми від різних шлюбів ще всі разом. Фото "E-motion"

Так само у жовтні співачка Віра Брежнєва оголосила в радіоефірі, що розлучилася зі своїм чоловіком Михайлом Кіперманом. Втім, причини розриву залишилися невідомі для широкого загалу.

Та й взагалі, ходять чутки, що розлучення парочки носить суто фіктивний характер. Мовляв, розлучившись, подружжя намагалося врятувати майно, яке могли забрати через борги Кіпермана.

Брежнєва і Кіперман. Фото з сайту 1tvnet.ru

У листопаді стало відомо, що після 15 років шлюбу розлучаються солістка гурту "Lama" Наталія Дзеньків та її чоловік продюсер Віталій Телезін. Мовляв, подружжя замість будувати сім‘ю протягом 15 років будувало кар’єру.

Дзеньків і Телезін. Фото з журналу "Story"

Найрезонанснішим розлученням року 2012-го став крах подружжя Андрія та Лізи Ющенків. Причому, як стало відомо, шлюб розпався вже давно, але екс-подружжя цього не афішувало. Факт розлучення підтвердила пресі сама Єлізавета, сестра телеведучої Маші Єфросиніної та вже колишня невістка третього президента України Віктора Ющенка.

Нагадаємо, Андрій Ющенко та Ліза побралися у липні 2009-го року. До весілля вони зустрічалися лише рік, але перед цим 7 років товаришували. Вже у березні 2010-го у подружжя народилася донька Варвара, тобто заміж Ліза йшла вагітною. А торік Андрій безуспішно просив дружину народити другу дитину.

Нині Ліза живе з донькою Варею, а Андрій займається продажем їхнього сімейного гнізда.

Фото з сайту "Starlife"

Ще однією гучною новиною стала звістка про те, що розлучатися збираються колишня голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко та бізнесмен Віталій Самсоненко. Щоправда, заяви до РАЦСУ подружжя ще не подало і зробить це не раніше 8-го січня.

А поки що Валентина Петрівна, судячи з її слів, утримується від зайвих коментарів. І складається враження, що вона таки хоче зберегти свій другий шлюб. На перешкоді її сімейному щастю, за чутками, стали стосунки із дружиною пасинка Семенюк, Володимира Самсоненка, Сантою Дімопулос.

Нагадаємо, Валентина Семенюк та Віталій Самсоненко зареєстрували шлюб 19-го січня 2008-го року. А наступного дня, 20-го січня, вони вже побралися у церкві.

Семенюк та Самсоненко. Фото з сайту "ТСН"

Не офіційне розлучення, але розрив спіткав у 2012-му і співачку Наталію Могилевську. Зі зізнанням зірки, вона п'ять років прожила у цивільному шлюбі із бізнесменом Єгором Долініним.

Втім, не склалося. Наташа переключилася на кар‘єру, а Долінін навіть буцімто встиг одружитися.

А ще у 2012-му нарешті після судової тяганини офіційно розлучилися співак Олександр Пономарьов та Вікторія Мартинюк.

Також стало відомо про розлучення екс-майора Миколи Мельниченка (заради шлюбу з телеведучою Наталією Розинською) та продюсера Едуарда Кліма (заради шлюбу з підопічною Гайтаною).

Окрім того, заговорила про імовірне розлучення колишня солістка "ВІА Гри" Анна Седокова. Як відомо, співачка та її чоловік Максим Чернявський побралися лише у лютому 2011-го, і в пари вже встигла народитися дочка Моніка.

Серед закордонних VIP-персон цього року розлучилися модель Гайді Клум та співак Сіл, актори Том Круз і Кеті Холмс, актор Денні ДеВіто, зірка "Краси по-американськи" Мена Суварі, узаконили розрив Дженніфер Лопес і Марк Ентоні.

Також розпався шлюб співачки Кеті Перрі та коміка Рассела Бренда, зібрався розлучатися актор Рассел Кроу, нарешті зважилася подати на розлучення дружина співака Валерія Меладзе. І кінець-кінцем, розпався довгограючий союз актора Джонні Деппа та співачки й актриси Ванесси Параді.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів