Персона

Огнєвіч може чкурнути до слонів

На свій день народження 12-го січня Злата планує виїхати за межі країни: "Мене не буде в Україні цього дня. У мене невелика відпустка до 14-го січня... Минулий день народження я відзначала у Таїланді. Каталася там на слонах. Друзі подарували мені великий торт, ми співали гімн України... Ще ми здійснили сплав по річці..."

Кароль розповіла про страшну хворобу чоловіка

"І підтримую Євгена досі… І хочу, щоб усі українці знали, що, що б вам там не казали… Ой, я не маю права так плакати чи щось казати… Що б там не казали, щоб ви знали, що є завжди вихід з ситуації, завжди!" - крізь сльози посміхається Кароль.

Зеленський визнав, що він поганий і нікчемний

Вова нарікає на свою розсіяність: "Або я не вигуляв собаку, і він справив свої потреби в хаті. Із цим можна змиритися? Якби при цьому я хоча б спокійним був. А то ж з піною коло рота доводжу, що я виводив пса гуляти. І якоїсь миті розумію, що так, виводив, але вчора. Просто день переплутав"

Сумська була закохана у чоловіка сестри і бачить себе міністром

Акторка: "…Мене регіонали не кликали і навряд чи покличуть. Якраз на цьому моя співпраця з регіоналами і завершилася. Казали, що Сумська продалася, і вже йде чи не в першій десятці. Мені б дуже хотілося піти з новою командою незасвічених людей"

Джанабаєва: Коли руйнується сім'я, легше знайти цапа відбувайла

На запитання, що робитиме Джанабаєва у 50-60 років, вона повідомила: "Я наразі отримую професію психолога. Не знаю, але можливо, якось із цим пов‘яжу свою старість". А взагалі, їй хотілося б на старості бути потрібною своїм дітям, онукам і… чоловікам.

Дружина депутата Шевченка агітує народжувати

Дочка Андрій Шевченка не прагне повторювати кар‘єрну путь своєї матусі-телеведучої. "Коли я запитала, а що цікаво, вона відповіла, що, наприклад, бути дояркою, збирати молочко у корів", - поділилася Гомонай