Персона

Дочка Червоненка розповіла, кого їй треба, і чому не стала моделлю

Цікаво, що про своїх мачух Олександра говорить менш охоче. Так, на питання про попередню дружину Червоненка Маргариту та її дочку Вікторію, Саша парирувала: "Я це не коментуватиму. Ми не спілкуємося - це все, що я можу сказати".

Кравчук розповів про алкоголь, хазяйство і баню, а Тимошенко вручила йому годинник

"А обмеження у нас у сім‘ї діють уже давно, наприклад, у їжі. Річ не у тім, що ми не любимо смачно і добре поїсти. Просто вік уже такий, що всього цього вже просто не потрібно. Та й про здоров'я потрібно думати постійно" ,- пояснив Кравчук

Соратниця Тимошенко повторює за Довгим, а її дітей виховують її батьки

"Спочатку я хотіла вступати у педагогічний вуз, потім узагалі заявила батькам, що не хочу вчитися. Багато моїх ровесників їздили в Польщу за товаром, торгували на ринках. Подруги, які займаються цим, мали можливість непогано заробляти, купувати собі гарний одяг", - пояснює Королевська

Син Лавриновича: у офіціантки чи манікюрниці більше шансів зацікавити мене

А на питання, що найбільше він цінує у жінках, Максим відповів: "Відвертість... А що ви хочете почути - вміння смачно готувати?.." До речі, за власним зізнанням Лавриновича, "вишукано готувати" сам він не вміє.

Екс-дружина Шовковського про шлюб з ним: "Це була божевільна, красива любов"

"Коли ми зустрілися із Сашком, нам було всього по 19 років. Ніхто і не думав під когось прилаштовуватися. Це була божевільна, красива любов. Нам здавалося, що весь світ біля наших ніг і нічого не може нам стати на заваді", - розповіла Власта в інтерв'ю "События и люди".

Олег Лісогор проспав народження власної доньки

"Розум підказує: це не твоя людина, у вас немає нічого спільного, у вас різні професії, різні життєві позиції, принципи.
Але в той же час існує якесь притягання, причому не закоханість, це інше... Так що нам потрібно просто взяти і спробувати бути разом. А там уже як складеться...", - сказала нинішня кохана Олега.

Чоловік за пироги подарував Ніколаєнко готель за $3 мільярди

Ніколаєнко: "Якось, у присутності Філа мама згадала, як у 14 років я пекла пироги, торти, печиво. Згодом це все припинилося - лінь взяла своє. Але мама привезла мою книгу рецептів, і я спекла торт "День і ніч", а також яблучний пиріг"